PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655878}

Carol

6,7 44 852
oceny
6,7 10 1 44852
6,9 36
ocen krytyków
Carol
powrót do forum filmu Carol

nie rozumiem czemu film ma taka niska srednia.Jest to wpalniale opowiedziana, piekna lecz smutna historia milosci.Film jest plynny,wciaga,nie ukazuje bohaterek powierzchownie,widzimy przemiane kazdej z nich,mozemy zrozumiec ich zachowania,emocje.Nie jest to tani romans,w ktorym najwieksza sensacje wzbudzaja sceny lozkowe.Swietnie zaadaptowany scenariusz,obraz nie nudzil mnie ani nie dluzyl sie chocby przez chwile,Cate jak zwykle swietna,niektore jej spojrzenia,lekko zaznaczalny usmiech mowily wiecej niz moglyby to zrobic jakiekolwiek slowa-szczegolnie w koncowej scenie,pare ostatnich sekund,cos wspanialego.Rooney rowniez pokazala, co potrafi.Wedlug mnie film jest niedoceniany i pominiety,a kompletnie tego nie rozumiem.Rzadko udaje sie w niebanalny,poruszajacy, zglebiajacy sposob ukazac historie milosna,aby nie wyszlo z niej tanie romansidlo i temu filmowi sie udalo w 100 procentach.Nie przepadam za melodramatami,jednak ten mnie poruszyl,zachwycil i utrzymywal w skupieniu przez prawie 2 godziny jego trwania

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones