PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625417}
5,5 85 192
oceny
5,5 10 1 85192
4,2 12
ocen krytyków
Carrie
powrót do forum filmu Carrie

Czy możesz sobie, za przeproszeniem, przestać w końcu LECIEĆ OSTRO W CH....!!!!?

Film był wyświetlany w kinach w październiku 2013 roku, na szczęście mamy już schyłek kwietnia 2014 roku. Wydanie dvd/ blu-ray miało ukazać się w marcu, po pewnym czasie wydanie zostało przeniesione na kwiecień.. a teraz dowiaduję się że ma być w CZERWCU??
A potem się wszyscy dziwią, że piractwo kwitnie w najlepsze..

ocenił(a) film na 7
rolnik_sam_w_dolinie

Polska, co zrobisz. Standardowo mija pięć miesięcy od premiery kinowej, gdy film wychodzi u nas na DVD. Carrie powinna ukazać się w marcu, tymczasem kończy się kwiecień. Niedługo film ten spotka po prostu taki sam los, co "Spring Breakers" - 9 miesięcy czekania ponad. Nic mnie nie zdziwi już.

Kierokat

a kto jeszcze kupuje dvd? przecież są bdripy

ocenił(a) film na 7
LV426

Ci, którzy nie mają bluraya. W tym ja. Kolekcja się szybko rozrasta.

Kierokat

Bdripy to nie dyski blue ray, tylko ich pomniejszona kopia zgrana do sieci. Żeby kolekcja mogła się rozrastać jeszcze szybciej ;)

ocenił(a) film na 7
LV426

Lepiej kupować i mieć na półce. Poza tym, ściągam wszystko, a to, co szczególnie zapada mi w pamięć, to po jakimś czasie kupuję. No i ceny nie są jakieś porażające, warto się przejść np. do wypożyczalni, gdzie sprzedają też nowości po 5zł.

Kierokat

Przy obecnych cenach dysków szkoda miejsca na półkach ;)

ocenił(a) film na 6
LV426

Taki mamy klimat

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones