PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625417}
5,5 85 192
oceny
5,5 10 1 85192
4,2 12
ocen krytyków
Carrie
powrót do forum filmu Carrie

Za seksowna

ocenił(a) film na 7

ta nowa Carrie. Jej mistrzowski pierwowzór ma urodę co najmniej dyskusyjną, ale przynajmniej zapada przez to długo w pamięci. Oceniam film na dobry ale zawyżam ocenę przez to ,że uwielbiam starą dobrą Carrie. Miło było popatrzeć na tą adaptację do czasu, gdzieś w połowie filmu zaczęły irytować mnie odejścia od oryginału, "nowoczesne" wątki. Mimo iż z niecierpliwością czekałam by zobaczyć nową Carrie zawiodłam się szczególnie szafą/ składzikiem do modlenia i sceną końcową. Gdzie jest dłoń z grobu???!!! Jednak co klasyk to klasyk.

JoaHa88

jest petycja, dzięki której możliwe że obejrzymy wersję dłuższą o max.40 min xD jest w niej przede wszystkim destrukcja miasta, alternatywny początek i kilka nowych lub rozszerzonych scen :D

ocenił(a) film na 7
_REC_

Gdyby mieli wypuścić rozszerzoną wersję toby już dawno to zrobili ;-)

JoaHa88

ta petycja się zaczęła dopiero w tym roku xD mamy ok. 8500 na 20000 głosów studia widzą naszą cieżką pracę i już rozważają wydanie tej wersji :D i chyba nie będziemy musieli mieć 20000

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones