PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113363}
7,0 40 707
ocen
7,0 10 1 40707
Casanova
powrót do forum filmu Casanova

Czy któraś z was chciałaby być jego kochanką?

ocenił(a) film na 8
aplauz

Raczej nie miałabym złamane serce :( ale przystojny to on jest :)

ocenił(a) film na 5
zelkaaaaaa

Jeżeli wierzyć legendzie, że casanova to był ktoś kto z łatwością uwodził kobiety to pewnie miałabyś małe szanse się mu oprzeć. :) Z drugiej strony podobno wykorzystywał swoją pozycję do tego podrywu, to tak jak dzisiejsze gwiazdy popu, rapu i innej kiepskiej muzyki. Niby mogliby mieć każą bo mają kasę i pozycję ale są normalne dziewczyny które nie patrzą na to. Podobnie pewnie było z casanovą. Wyobrażam sobie wszechobecną biedę i nagle jeden przystojniak pojawia się w mieście z pieniędzmi zabawia swoje damy kupuje im drobiazgi itp. Jak tak pomyśleć to casanova nie był kimś wielkim.

ocenił(a) film na 8
aplauz

No tak wiadomo na takiego pewnie każda dziewczyna by " poleciała " :) A ty chciałbyś byś Casanovą ? ^^

ocenił(a) film na 8
zelkaaaaaa

Chciałbyś *
Być *
Sorki z błędy :)

ocenił(a) film na 5
zelkaaaaaa

Wole być sobą, na powodzenie nie narzekam również. A jeżeli chodzi o to by być bogatym (casanova przez jakiś czas miał kasę przecież), to tak chciałbym być bogatym Zelkoooooo. :)

ocenił(a) film na 8
aplauz

haha pewnie kto by nie chciał ^^

ocenił(a) film na 5
zelkaaaaaa

To zróbmy tak, jak ja wygram w lotka czy coś to podzielę się się z Tobą. Jeżeli wygrasz ty, to podzielisz się ze mną. Będziemy oboje bogaci i szczęśliwi. heheh

ocenił(a) film na 8
aplauz

No ok od dzisiaj zaczynam grać :)

ocenił(a) film na 8
zelkaaaaaa

Jak wygram dam znać ^^

ocenił(a) film na 5
zelkaaaaaa

Ja również dam ci znać ;p i ciesz się że mieszkam w Anglii bo tu mam wygraną w funtach! hehe Lepiej dla ciebie jak to ja wygram.

ocenił(a) film na 8
aplauz

haha wiadomo :) Zawsze będzie więcej ^^

ocenił(a) film na 8
zelkaaaaaa

A co do filmu polecałbyś obejrzeć ? Bo się zastanawiam czy warto :)

aplauz

jaa!

aplauz

No chyba nie. Mnie by tam już nie było, albo bym była jakąś uczoną, albo kimś wielkim albo bym była na wojnach. Hejty co do tego mnie nie obchodzą :* A kobiety wtedy były takie głupie.

ocenił(a) film na 5
AsunaSun

Tego do końca nie wiemy czy były głupie.

aplauz

Oczywiście, że większość była, zajmowały się malowaniem twarzy i kupowaniem sukienek, zamiast robić coś pożytecznego i sprzeciwić się tym gburom.

ocenił(a) film na 5
AsunaSun

Kogo masz na myśli, pisząc gbur?

ocenił(a) film na 7
AsunaSun

Historia pokazuje, że panny na wojnach kończyły marnie (patrz Joanna d'Arc), zaś panny wymalowane rządziły gburami wedle swego upodobania (patrz Nell Gwyn).

ocenił(a) film na 7
aplauz

Wolę pooglądać sobie jego portrety. Bezpieczniej - i pocałować zawsze można...

aplauz

Nie mogłabym być kochanką takiego człowieka. Smród, brud i pewność chorób zarażenia się chorobą (chorobami) wenerycznymi skutecznie studzi, przynajmniej mnie. Jestem żałosną romantyczką, wolałabym jednego brzydalka na całe życie niż setki przystojniaków.

ocenił(a) film na 5
Saray

Bardzo zdrowe podejście, niemodne niestety lecz godne naśladowania w dzisiejszych czasach szczególnie.

aplauz

Ja bym chciała być Casanovą!

ocenił(a) film na 5
Lena_Xxx

Uwodzącą kobiety czy mężczyzn?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones