PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1470}
7,5 585 991
ocen
7,5 10 1 585991
6,9 40
ocen krytyków
Cast Away poza światem
powrót do forum filmu Cast Away - poza światem

jaskinia

ocenił(a) film na 7

czy może mi ktoś wyjaśnić o co chodziło z tą postacią w jaskini kiedy Tom spał? Pojawiła się ona w burzy i już więcej o niej ani widu ani słychu... nie obczajam tego...

magda_wiacek

jaką postacią? oglądałam dośc uważnie, ale takiej sceny sobie nie przypominam

Kratka151

podswietlal sobie zdjecie ukochanej... chyba o to chodzi

ocenił(a) film na 7
magda_wiacek

nie nie. nie podświetlał sobie żadnego zdjęcia. on spał wtedy. i było ujęcie normalnie z jaskini na zewnątrz jakby i tam w blasku burzy stała w wejściu do jaskini postać....

ocenił(a) film na 9
magda_wiacek

Myślę że chyba mu się coś wtedy wydawało że ktoś lub coś tam jest... lub jakiś statek nadpływa. Sama nie wiem, ale pamiętam tą scenę.

ocenił(a) film na 10
Koralina66

domyślam się o którą scenę Ci chodzi. To chyba był drzewo palmy, mogłaś odnieść wrażenie,że to jakaś postać

ocenił(a) film na 8
karola_14_filmweb

Dokładnie, to miała być gra przedmiotów kiedy mamy zwidy patrząc na cokolwiek, myśląc że to moze być człowiek.

stadnicki82

Też sądze że to jego zwidy .Wyobtażał sobie przecież żone

ocenił(a) film na 7
magda_wiacek

ale przecież on wtedy spał to jak mógł mieć zwidy...

ocenił(a) film na 10
magda_wiacek

Mi się wydaje, że to było słońce wlewające się do jaskini. Chyba, że przyjechali jacyś ludzie szukający go, poświecili latarkom do tamtej jaskini, nic nie znaleźli i popłynęli.
A czym było to "coś", które główny bohater dwukrotnie słyszał? Najpierw w krzakach, potem za skałą "coś" słyszał. Jak tam podszedł niczego nie było.

ocenił(a) film na 10
kamilharry

Obejrzałem film jeszcze raz i zobaczyłem tą scenę. Były 2 podobne sceny, na początku filmu i na początku "czterech lat później". W pierwszej scenie była to palma, a druga wyglądała według mnie jak... Śmierć z kosą w ręku i peleryną.

ocenił(a) film na 8
kamilharry

O jakiej scenie mówicie? Która minuta filmu?

kamilharry

to coś to były spadające kokosy XD

lavi

Kokosy spadały na samym początku jak jeszcze spał na plaży

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones