PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=451243}

Cena prawdy

Nothing But the Truth
7,1 15 416
ocen
7,1 10 1 15416
Cena prawdy
powrót do forum filmu Cena prawdy

Gdy żona siedzi za kratami David Schwimmer czyli jej filmowy mąż znalazł se kochanke. Pewnie sądzi że MIELIŚMY PRZERWE!!! Fani rewelacyjnego serialu "Przyjaciele" będą wiedzieć o co chodzi!

ocenił(a) film na 5
Kobra83

na pewno mieli przerwę :) Przyjaciele to mój ulubiony serial!!

ocenił(a) film na 7
jagodzia82

WE WERE ON A BREAK !!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 8
Kobra83

Nie oglądałem nigdy wymienionej telenoweli @:-) i nie wiem o co chodzi z tą przerwą (może w kroku @:-) @:-) @:-) ). Ale napiszę jedno. Nie znoszę David'a Schwimmer'a od pierwszego wejrzenia! To znaczy jak po raz pierwszy zobaczyłem go na ekranie (możliwe że to było w "Biustologach") i niezmiennie utwierdzam się w mym przekonaniu @:-). Irytuje mnie w nim wszystko, od sposobu gry, poprzez całą jego "przyćpaną" powierzchowność aż po fizjonomię, która mi się jednoznacznie kojarzy z człekokształtnymi @:-) W najlepszym wypadku przypomina sflekowanego ćpuna, który właśnie zaliczył strzała (ale nie w żyłę tylko prosto w japę, z kopytka @:-) ) bo się zbyt natarczywie działki domagał @:-) @:-)

ocenił(a) film na 8
gandalfszalony

Mam podobne odczucie. Chodzące drewno. I te oczy tęskniące za rozumem..

gandalfszalony

dlugo nie moglam sie przekonac do tego filmu wlasnie ze wzgledu na niego... irytuje mnie na ekranie

ocenił(a) film na 7
Justka1985_filmweb

Dlatego rola męża-gnoja do niego pasuje. :)

Stajp

Jak dla mnie wygląda jak ciapa

gandalfszalony

Ja tez ;)

ocenił(a) film na 7
gandalfszalony

* Davida Schwimmera

Kobra83

Dopiero zaczynam oglądać ten film ale już wiem o co ci chodzi

ocenił(a) film na 7
Kobra83

dzięki za spoiler...

ocenił(a) film na 9
Kobra83

Dobre !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones