PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700906}

Chłopak z sąsiedztwa

The Boy Next Door
5,5 39 903
oceny
5,5 10 1 39903
3,4 9
ocen krytyków
Chłopak z sąsiedztwa
powrót do forum filmu Chłopak z sąsiedztwa

i ja już może podziękuję.

32ywis

Obeejrzyj ją w "Drodze przez piekło"

32ywis

Ja również.

32ywis

Nie no,automatycznie J.Lo nie dyskwalifikuje filmu. Z tego co słyszałem, jest o wiele gorszych rzeczy w tym filmie niż aktorstwo

ocenił(a) film na 8
awksom

film jest super a J.Lo jak zwykle doskonala

ocenił(a) film na 8
arek2010

Popieram,film warto obejrzeć dla samej sceny łóżkowej Lopezki,w samej,sexownej bieliźnie :D.Ale ogólnie film bardzo dobry i ciekawie,z przyjemnością się go ogląda :).Trochę podobny do http://www.filmweb.pl/Nigdy.Wiecej ,który również polecam.

ocenił(a) film na 7
32ywis

Nie skreślaj filmu przez aktorkę. Też zastanawiałam się czy warto ale teraz stwierdzam że Lopez nie zagrała nawet tak źle. A poza tym Guzman nadrabiał wszystkich aktorów.

ocenił(a) film na 3
martynah321

Nadrabiał co?
Przypominam, że wygląd nie jest równoznaczny z umiejętnościami aktorskimi...
Facet grać nie umie, to na pewno ;)

ocenił(a) film na 7
Dealric

A ja przypominam że ocena nie jest równoznaczna z zazdrością ;)

ocenił(a) film na 3
martynah321

Rzezby? Moze troche. Ale przynajmniej nie zaprzeczylas

ocenił(a) film na 7
Dealric

Bo nie będę się sprzeczać z recenzjonistą :p

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
martynah321

martynah321 poniosło Cię chyba trochę z tą "9" ;) ja się zastanawiałem nad max. 5, ale stwierdziłem, że po pierwsze oklepany temat (filmów o podobnym scenariuszu było już xx), a po drugie aktorstwo niestety na słabym poziomie - więc poleciała zasłużona "4". Co do głównego bohatera męskiego i jego "aktorstwa" to jestem w stanie podać dwóch aktorów, którzy grali w serialach podobnych bohaterów, tj. psycholi-prześladowców i bardziej mnie przekonali, tj. Ashton Holmes w "Revenge" i Matt Barr w "One Tree Hill", a to były przecież jak wspominałem wcześniej tylko serialowe role ;)

ocenił(a) film na 7
pablito23

Każdy ma swój gust ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
32ywis

No, co kto lubi :D

32ywis

Przecież J.Lo to w sumie niezła aktorka jest.

elase

Edyta Herbuś też.

32ywis

Czyli wolisz chłopców...

mativandamme

Po czy wnosisz?

ocenił(a) film na 7
mativandamme

Gdyby wolał chłopców byłoby ok. Ale on po prostu jest płytki. Przez głupie uprzedzenia do aktorów traci się szanse na obejrzenie dobrego filmu. Jego strata

martynah321

gdyby nie j lo nawet bym go nie obejrzał

ocenił(a) film na 7
Cyprian_filmaniak

A ja gdyby nie Guzman ;) Każdy ma swoje gusta jeśli chodzi o aktorów ale to, że się za jakimś nie przepada nie powinno decydować o obejrzeniu filmu.

ocenił(a) film na 7
32ywis

Jennifer już grała w podobnym filmie ale dobrze zagrała role nie ma co zaprzeczać. film jest ok.

ocenił(a) film na 5
32ywis

hehe otóż to :D

32ywis

ja również

32ywis

jak i ja

32ywis

Pedał

raVadrian

Twoja orientacja, Twoja sprawa. Ja nie mam nic przeciwko.

32ywis

Riposta typowa dla dziecka z podstawówki.

raVadrian

ha ha ha...
przyganiał kocioł garnkowi.

32ywis

Dobry refleks :)

ocenił(a) film na 5
32ywis

Właśnie tylko dla niej warto obejrzeć ten film :D

ocenił(a) film na 6
przemofan

Popieram ;)

ocenił(a) film na 6
32ywis

Dla mnie jest świetna.

ocenił(a) film na 5
Immortal_Stasin

Oczywiście, dla mnie też...Uwielbiam ją...I tylko dla niej oglądałem ten film, gdyby grała inna aktorka pewnie bym się nawet nie zainteresował tym filmem ;)

przemofan

Czy ktoś jeszcze ma wrażenie,że w scenie łóżkowej,J.Lo powinna być podniecona,a minę miała taką jakby ją coś bolało i było nieprzyjemnie ?Całuje ją przystojny gościu,a jej jakby coś pod nosem zdechło :D

32ywis

Mimo mej niechęci do J.Lopez muszę przyznać, że nie wypadła najgorzej. Gdzieś tam ją widziałam w jakichś kiepskich filmach w tv, ale muszę się dokładniej przyjrzeć. Sam film to strata czasu.

32ywis

głupiś, nie jestem wielkim fanem jej muzyki, ma kilka fajnych piosenek, które czasem gdzieś przypadkiem usłyszę i tyle, ale aktorką jest bardzo dobrą, nie przypominam sobie żebym widział jej słabą rolę, film słaby może tak, ale zawsze dobrze wypadała
sądząc po twoim avatarze to pewnie jesteś jakimś metalowcem, co hejtuje wszystko co ma związek z popem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones