PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33462}

Chłopaki na Ibizie

Kevin & Perry Go Large
5,4 17 292
oceny
5,4 10 1 17292
Chłopaki na Ibizie
powrót do forum filmu Chłopaki na Ibizie

Tego filmu się nie da oglądać, kompletnie żenujący, dałem 1/10 tylko dlatego że 0/10 dać nie
mogę.

zjeboklesny

Zgadzam się w 100% - to najgorszy film jaki w życiu widziałam.

ocenił(a) film na 10
ola1986

ee tam, do tego filmu trzeba podejść w odpowiedni sposób i jest git :)

ocenił(a) film na 1
sumolimpijczyk

W odpowiedni sposób to trzeba podejść np do American Pie. W przypadku Chłopaków na Ibizie żaden sposób nie sprawi, że znajdę w tym filmie cokolwiek fajnego. Dno, żenada, ohyda, a przede wszystkim kompletny brak czegokolwiek zabawnego.

ola1986

Gorszego nie widziałaś? "Polecam" Gulczas a jak myślisz?" "Yyyrek kosmiczna nominacja" albo "Samotność w sieci". Trójka Drombo polskiej kinematografii ostatnich lat. Kaszana obok kaszany.

ocenił(a) film na 7
zjeboklesny

Żeby ten film polubić trzeba kochać muzykę TRANCE. Nie słuchasz = nie podoba Ci się film. Za dzieciaka jak oglądało się ten film i słyszało się ten soundtrack to non stop ciary na plecach, w sumie to do dzisiaj same klasyki tego gatunku muzyki. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
michusz

akurat mnie odrzucały od tego filmu inne rzeczy niż muzyka, ona nawet znośna była.

ocenił(a) film na 8
michusz

święta prawda - kto nie lubi trance, lub ogólnie muzyki tego typu, do tego filmu nie ma co podchodzić,

RobertZabinski

acha, czyli z tego co mówisz wychodzi że wszyscy słuchający trance to takie zje*y ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones