PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=421524}

Chłopaki też płaczą

Forgetting Sarah Marshall
6,1 45 738
ocen
6,1 10 1 45738
6,5 11
ocen krytyków
Chłopaki też płaczą
powrót do forum filmu Chłopaki też płaczą

Całkiem fajny!

ocenił(a) film na 8

nie przepadam za komediami romantycznymi, ale ten film był dobry. Niby przewidywalny, choć jednak trzyma w lekkim napięciu. I w pewnych momentach był naprawdę zabawny. Polecam!

mantrayuki

niestety nie mogę się zgodzić z tą opinią. Film jest słaby.
Pamiętam jak pojechałam obejrzeć go w kinie - wakacje, dobre poczucie, z przyjaciółkami, a po seansie nuda, zamułka i wg kit.
Potem po drodze wypowiadałyśmy się na temat owego filmu. Każda miała takie samo zdanie - strata czasu i pieniędzy :D

ocenił(a) film na 8
22madzia221

Szanowna Madziu, zmiana przyjaciółek wyszła by ci na dobre.

HRA

heh na pewno z powodu filmu nie będę zmieniać znajomych, których znam od lat. Bardzo mało filmów obejrzałam, które mi się nie podobały. Niestety ten film mnie nie przekonał. Może obejrzę go kiedyś jeszcze raz, spojrzę na niego z innej strony, ale to później. Na dzień dzisiejszy uważam, że film, pomimo dobrej obsady, jest kiepski.

ocenił(a) film na 8
22madzia221

Sympatyczna Madziu, tylko zażartowałem.Film nie jest rewelacyjny, ale w swoim gatunku nad wyraz dobry. Do tego moja opinia może być blędna, gdyż przyznam, że widok przeuroczej Panny Kunis mógl zafałszowac rzeczywistą wartość filmu
Pozdrawiam serdecznie

HRA

pierwszy raz chyba nie zauważyłam żartu :D w sumie trudno przez neta dostrzec czy to żart szczególnie bez stosowania żadnych minek xD
Również p

ocenił(a) film na 5
HRA

Lekki film po którym pamięta się kilka scenek przez tydzień , może dwa tygodnie. Najlepszy moim zdaniem jest kozacki skok do oceanu tzn moment tuż przed. Trochę mnie główny bohater drażnił tym swoim wypłakiwaniem się po kątach ,ale za to Mila Kunis .... trudno oderwać wzrok.
Komedią romantyczną tego bym nie nazwał. Taki filmik na jeden raz i nic poza tym.
pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
mantrayuki

mi również nie podobają się zazwyczaj kom romantyczne, ale ten film mnie pozytywnie zaskoczył ;) fajni aktorzy, mam wrażenie po obejrzeniu że nie było to tak strasznie naciągane i sztuczne, ale bardzo lekki i pozytywny film

ocenił(a) film na 8
ania5766

lekki i pozytywny, otóż to! :)

ocenił(a) film na 7
mantrayuki

Zgadzam się, choć ja lubie komedie romantyczne :) Tutaj nie jest to typowa komedia, raczej nazwałbym komediodramatem romantycznym. Zwłaszcza dla kogoś po przejściach. Lubię ten film, bo widzę tam trochę samego siebie. Zawsze jak leci w tv to go oglądam, bo ogląda się przyjemnie. Trochę płaczu, trochę śmiechu, mimo, że historia prosta i przewidywalna to ten film dla mnie ma coś w sobie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones