PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=421524}

Chłopaki też płaczą

Forgetting Sarah Marshall
6,1 45 730
ocen
6,1 10 1 45730
6,5 11
ocen krytyków
Chłopaki też płaczą
powrót do forum filmu Chłopaki też płaczą

Włączam film i patrzę... Na początku główny bohater zajada sałatkę(?) przed telewizorem a jego zachowanie przypomina jakby kobiece ( no tak, przecież tytuł filmu do czegoś zobowiązuje) . Nagle (po cholerę) pojawia się cały goły facet. Wtedy wyłączyłem ten ,,film". Czy w dzisiejszych filmach już tylko taką nagość ukazują? Czemu nie ma w komediach czy innych gatunkach żeńskiej nagości takiej jak tu, czyli ukazywanie warg sromowych z perspektywy ginekologicznej? Jak jest męska nagość to i kobieca też powinna być, albo bez ukazywania genitaliów.

Te pozytywne oceny i komentarze to pewnie w większości (nie chcę nikogo urazić) ze strony żeńskich użytkowników filmweb'a za takie sceny...

ocenił(a) film na 7
krakoblady

"W dzisiejszych filmach"

Przecież ten film jest z 2008 roku, więc jaki dzisiejszy?

Film bardzo fajny i przyjemnie się go ogląda, dla mnie 7/10.

Calvex

Pomiędzy rokiem 2008 a 2013 nie ma aż tak dużej różnicy jakby w przypadku roku 1975 a 2013. Uważam, że można nazwać niestety ten film współczesnym.

krakoblady

jak w co drugim filmie laski cyckami swieca to nikou nie przeszkadza, ale jeden penis i juz wielkie halo.

idiotka_3

Bo cycki to nie genitalia, a męskie klatki piersiowe można od tak pokazywać więc kobiece cycki nie powinny dziwić. Zresztą w filmach aktorki powinny pokazywać wargi sromowe bo tylko penisy są pokazywane a to niesprawiedliwe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones