PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1034}

Chłopięcy świat

This Boy's Life
7,7 41 273
oceny
7,7 10 1 41273
7,1 14
ocen krytyków
Chłopięcy świat
powrót do forum filmu Chłopięcy świat

Jakim cudem DiCaprio wyglądał jak 12 latek mając 19 lat? Urodził się w '74, a film jest z '93 - więc miał wtedy 19 lat...

ocenił(a) film na 9
radeso

Właśnie też mnie to bardzo zastanawia:D
Może jakoś później dojrzewał czy coś a wyglądał na 15 latka, przesadzone to 12.
Na dobrą sprawę na dorosłego wyglądał dopiero w Tytanicu:D ale to i tak na 18, 19 lat:P a miał już przecież 23 hehe

ocenił(a) film na 10
Marcinekk

no,a poza tym filmy mogli kręcić np. dwa lata przed premierą

użytkownik usunięty
kimsworld

Czyli miałby 17 lat, a w tym wieku już ma się zarost, a po nim go nie było widać ani troszeczkę, twarz jak dupa niemowlaka.

ocenił(a) film na 8

Oj uwierz niektórzy w wieku 17 lat mają twarz jak dupa niemowlaka a i w Co gryzie....też tak wyglądał

użytkownik usunięty
Corey666

Ale w Co Gryzie GG to wyglądał już starzej;p na jakieś 17;p

ocenił(a) film na 7

Mogl miec juz zarost, ale pytanie brzmi nastepujaco: Jestes swiadom o istnieniu wynalazku potocznie nazywanego maszynka do golenia?

Niektórzy nie mają zarostu nawet w wieku 25 lat albo mają bardzo słaby, to kwestia genetyki.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
bolec_4

@bolec_4
"tylko pedały nie mają zarostu na twarzy i klacie"
"leo po prostu jest genetycznie ciotą"
Dziękuję. Właśnie oszacowałem twoją inteligencję. Niestety, bardzo niska. Zresztą czemuż się dziwić, pewnie nawet nie wiesz co słowo "inteligencja" oznacza, kudłata małpo.

ocenił(a) film na 6
CreepyBufet

jesteś kobietą czy facetem ?

bolec_4

Facetem. Wybacz za tą małą agresję, negatywnie zareagowałem. Ale wkurza mnie używanie słów typu "ciota" i "pedał" z powodu golenia się.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
bolec_4

Masz wypatrzoną wizję świata, tak więc radzę ci panie 'Schwarzenegger' zachować swoje filozofie dla siebie.. (choć w paru, nielicznych punktach muszę się zgodzić).

radeso

też mnie to dziwi...

Monia_83

już wiemy z kogo ibisz bierze przykład

Joker12

Słabe.

użytkownik usunięty
Lecho1523

hhahaha dobre

ocenił(a) film na 5

Nie, słabe.

ocenił(a) film na 10
radeso

często w filmach aktorzy nieraz dorośli grają młodych. Zemsta Frajerów - aktorzy co grali tam studentów byli i po trzydziestce (Robert Carradine), kwestia makijażu etc.

ocenił(a) film na 8
Bruce_Lee

...i genów ;-) Nie zapominajcie o genach,zresztą Caprio ma już taką urodę,kwestia rysów także...

Tamilina

Jak mógł wyglądać tak samo jak ja mogłem wyglądać na 15 mając 19.A teraz wyglądam na 19 może mając 25:-(
Także nie wiem co się dziwicie zawsze się ktoś dziwił jak to możliwe jak to możliwe.
Tak zawsze go lubiłem bo też tak młodo wyglądał jak ja.

ocenił(a) film na 8
jezi86

;-) przyznaj,po kilku głębszych napisałeś komentarz ;-) ale ostatnie zdanie jest "obalające mit rozumu istot myślących..." ;-D
Cyt... "Tak zawsze go lubiłem bo też tak młodo wyglądał jak ja..."-głębokie i poruszające ;-)

Tamilina

tylko to mi chciałaś powiedzieć?

ocenił(a) film na 8
jezi86

Hmm może to skutek czarnobylskiego rocznika 86?:p

Lajla

pewnie coś w tym jest

ocenił(a) film na 9
radeso

Przecież to już były lata 90te, zwykła charakteryzacja, dzieciaczkowate ubrania i tyle. A poza tym, to DiCaprio to taki typ Biebera.

Giuseppe_Baldini

Może kiedyś , ale nie obrażaj Leo. Przesada z tym Bieberem, po prostu DiCpario wolno dojrzewał i tyle.

ocenił(a) film na 9
eadamiec1

A o czym ja właśnie mówię, pajacu?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
ThomasPPL

Ja jestem cwaniakiem, a ty frajerem. Tak to jest w życiu, pogódź się z tym.:>

Giuseppe_Baldini

Ja jestem inteligentny, ty jesteś bez mózgiem. Ale jesteś za głupi żeby to pojąć :)

ocenił(a) film na 9
ThomasPPL

Pisze się ,,bezmózgowcem", ty inteligencie ty.

Giuseppe_Baldini

Brawo, znalazłeś błąd! A teraz leć, pochwal się mamusi!

ocenił(a) film na 9
ThomasPPL

Ale z ciebie oryginalny tekściarz.:>

ocenił(a) film na 6
radeso

Sprawa prosta:
1. Filmowcy to oszuści
2. Di Caprio to niedorozwój!
Hej!

ocenił(a) film na 5
baca350

Kolejny przykład ''nie znam się, to się wypowiem''. Brawo!

ocenił(a) film na 8
radeso

Od zawsze wyglądał na sporo młodszego, niż w rzeczywistości jest , więc mnie osobiście jakoś to przestało intrygować :P

ocenił(a) film na 8
radeso

To kwestia talentu...

radeso

Ma taki typ urody dziecko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones