PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=420136}

Chłopiec w pasiastej piżamie

The Boy in the Striped Pyjamas
8,1 408 793
oceny
8,1 10 1 408793
6,3 20
ocen krytyków
Chłopiec w pasiastej piżamie
powrót do forum filmu Chłopiec w pasiastej piżamie

ale niestety zacznie się zanim skończy się Forrest Gump

ocenił(a) film na 9
jorger

Ten film robi na mnie większe wrażenie niż Forrest )

ocenił(a) film na 5
Kuba1812_1996

Nie widziałem tego filmu
Forresta też (wstyd bo mam 34 lata)

ocenił(a) film na 9
giovanni50

Zawsze możesz nadrobić :)

ocenił(a) film na 5
Kuba1812_1996

Kurde jak to jest że w dni powszednie leci samo chechło a w święta jest problem z wyborem bo hiciory lecą

ocenił(a) film na 9
giovanni50

same najlepsze :P

giovanni50

Miałem się uczyć a tu pół dnia przed telewizorem. O 20:00 3-godzinny "Tańczący z wilkami" na TV4. Chciałem obejrzeć też Ucieczkę z Alcatraz, ale się nakłada (21:50)

ocenił(a) film na 8
jorger

Do tego wszystkiego o 21:00 jest Gran Torino na TSM, a o 23:00 Sin City na Ale Kino ;P Dla fanów horrorów Blair Witch Project na filmboxie na którym właśnie zaczął się Iluzjonista.

ocenił(a) film na 5
jorger

20-00 na Pulsie jest Lundgren

jorger

Jednak odpuszczam "Tańczącego...". Obejrzę sobie kiedyś normalną wersję, a nie 4:3, taki mam jakościowy fetysz.

ocenił(a) film na 9
jorger

święto kinomana, ale "Chłopiec..." to szczególnie trudny film. Wszyscy wiedzą czym była wojna, czym obozy, a po obejrzeniu okazuje się, że tak naprawdę nie wiedzieliśmy nic.

ocenił(a) film na 9
jorger

nie zapomnijmy jednak, że w obozach na drugim miejscu pod względem liczby zabitych byli Polacy. Nie zapominajmy o tym...

jorger

Kto już płaczę? Jeszcze się nie skończył a ja już zapłakana..

ocenił(a) film na 5
cocoatea

Ten film mi przypomina film z Begninim
Ja nie płacze bo aż tak mnie to nie rusza

ocenił(a) film na 5
giovanni50

mnie też :) film jest dobry, ale bez przesady

ocenił(a) film na 5
chemas

No i chłopak umrze

ocenił(a) film na 5
cocoatea

Wy baby już tak macie
Do wszystkiego podchodzicie zbyt emocjonalnie

giovanni50

Wy chłopy już tak macie ,że jesteście bez serca, zero wrażliwości. :p

ocenił(a) film na 5
cocoatea

Myślimy głową a nie sercem
Life is brutal

giovanni50

Kto myśli ten myśli. Głową możliwe, ale czy mózgiem. Wątpię :)

ocenił(a) film na 5
cocoatea

Mylisz się koleżanko
Jesteś zbyt emocjonalna

giovanni50

Mylisz się "kolego"

pozdro .

ocenił(a) film na 5
cocoatea

Zauważyłem bzdury w tym filmie
1.Gówniarz sobie normalnie gada z tamtym i nikt go nie szuka
2.Gdzie są strażnicy obozowi( nie kręcili się wokół płotu)
3.Gdzie wieżyczki
4.Jakim cudem mały żydek znalazł idealny rozmiar dla swojego niemieckiego koleżki
5.Za zawinięcie żarcia groziła czapa a koleżka miał tylko podbite oko
6.Po kiego wuja tyle gruzu czyżby Niemcy nie bali się że ktoś pójdzie w długą
7.Dlaczego Żydzi pod cywilnymi łachami nosili pasiaki( W Fałszerzach mają gajery ale z pasiakiem na plecach- i to mnie bardziej przekonuje)
8.Dlaczego od razu nie sprawdzono życiorysu tego młodego oficera Kurta.Przeoczono fakt że jego stary dał dyla do Szwajcarii

ocenił(a) film na 9
giovanni50

Jesteś tak głupi, że aż szkoda cie komentować...

ocenił(a) film na 9
cocoatea

film strasznie chwyta za serce. Oglądałam go dzisiaj 2 raz, ale i tak jest mi smutno. Za pierwszym razem przez kilka kolejnych dni nie mogłam dojść do siebie, bo siedział mi w głowie. Dobrze, że nie byłam na nim w kinie, bo wyłabym jak głupia.

ocenił(a) film na 5
Iwet87

Mnie nie chwyta za serce
Tak to jest jak bachor trzymany jest pod kloszem i nie ma wszystkiego wyjaśnionego

ocenił(a) film na 5
Iwet87

Mnie również nie chwycił za serce. Film jest bardzo pretensjonalny. Widziałem zanacznie lepsze produkcje traktujące o holokauście, czy też o faszyźmie. Film ratuje znakomita gra dzieciaków oraz próba spojrzenia na temat od strony dziecka, ale to już jest wyłącznie załugą książki, na podstawie której film powstał.

ocenił(a) film na 5
chemas

Jest kupa bzdur

ocenił(a) film na 5
giovanni50

to prawda

ocenił(a) film na 5
chemas

Mały żydek na legalu podchodzi sobie do płotu siedzi pare godzin nikt go nie szuka nie ma strażników z psami
Wywali jedną taczkę kamyczków i jest git

ocenił(a) film na 7
giovanni50

Czepiasz się byle o co, nie wiesz jak było w obozach koncentracyjnych może masz trochę racji ale nie przesadzajmy. na każdym kroku Ma stać wieża strażnicza? a film mi się podobał i jest naprawdę nieźle zrobiony. Teraz dasz mi wykład jak to było w obozach, co?

ocenił(a) film na 8
chemas

jakie to filmy? mozesz dac namiary?

ocenił(a) film na 5
Viljar

Choćby Pianista i Lista Schindlera, Życie jest piękne, Ucieczka z Sobiboru, no i wreszcie Ostatni etap, stary polski film, ale wstrząsający

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones