PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=632170}
6,6 6 952
oceny
6,6 10 1 6952
Chained
powrót do forum filmu Chained

Przerażająca historia ukazująca dramat każdego z bohaterów. Jest to podróż do krainy nienawiści i cierpienia ukazująca najmroczniejsze zakątki ludzkiej psychiki.
Myślę, że ten film to coś więcej niż zwykły thriller i jeśli ktoś liczy na odrobinę zagadki, akcji i dobrą zabawę to film nie przypadnie mu do gustu, bowiem jego tematyka jest naprawdę ciężka i tak też się go ogląda.

Film jest okropny, ale taki właśnie ma być, z niesamowitą ostrością, bez upiększeń pokazuje okrucieństwo, ból i rozpacz. Bohaterzy nie są wysublimowani, budzą współczucie, obrzydzenie, wstręt, niechęć, żal.

Myślę, że tego filmu nie można oceniać sztampowo, jest to dzieło warte docenienia zwłaszcza za grę aktorską i ukazanie całej historii w sposób realistyczny niemal aż do bólu. Świat jest tu brudny, okrutny i niebezpieczny, a życie ma gorzki, zgniły smak.

Nie wiem, czy ma nam coś głębszego do pokazania, dla mnie jednak pokazuje dokładnie to co ma pokazać i za to ogromny szacunek do reżysera, bo stworzył dzieło które z każdym wspomnieniem będzie przyprawiać mnie o ten sam niesmak, obrzydzenie, nienawiść i bezsilność.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones