PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469780}

Champion 3: Odkupienie

Undisputed III: Redemption
7,6 44 832
oceny
7,6 10 1 44832
6,8 6
ocen krytyków
Champion 3: Odkupienie
powrót do forum filmu Champion 3: Odkupienie

Rozumiem, że każdy musi się jakoś dowartościować. Jedni poświęcą całe życie na treningi i
zdobędą 5 czarnych pasów w różnych sztukach walki a inni usiądą przed komputerem i i
ponarzekają. Znaleźli się koneserzy kina :-) ,,ja nie oglądam takich filmów bo to bez fabuły i
mordobicie.

Po pierwsze mordobiciem można nazwać to:
https://www.youtube.com/watch?v=ifM4WQrxfx0

A to co pokazują tacy aktorzy jak Scott Adkins, Michael Jai White, Jason Statham czy inni to nie
,,mordobicie'' tylko genialne aktorstwo.

https://www.youtube.com/watch?v=l_OHCjZnT4A To nie jest żaden film.

Zrobić coś takiego to nie jakieś tam wymachiwanie rękami tylko umiejętności zdobyte ciężką
pracą. Aktor, żeby zagrać coś takiego BEZ DUBLERA musi być naprawdę dobry.

Podsumowując jeżeli uważasz się za lepszego, mądrzejszego i tak dalej bo zamiast ,,mordobicia''
oglądasz jakieś coś tam ckliwe dramaty to przestań bo to jest obciach. Nie nakazuję nikomu
oglądania i wystawiania wysokich notek ale doceńcie chociaż jaki trud aktorzy wkładają w to co
robią. Porównajcie pierwszy filmik, który wrzuciłem z drugim i zobaczycie różnicę między
mordobiciem a grą aktorską sztuk walki na wysokim poziomie. Dla tych , którzy myślą, że
wystarczy porobić kilka pompeczek dziennie i najeść się sterydów na siłce radzę zagłębić się w
sztuki walki zanim się wypowiecie.

ocenił(a) film na 3
IronManMK42

coz tak to juz jest na forach, ze niektorzy maja inne opinie od ciebie, jak widac sam lubisz ponarzekac przez internet tyle, ze ty narzekasz na ludzi ktorzy maja opinie inne od ciebie a nie na konkretne filmy
pozwolilem sobie zajrzec na twoje wypowiedzi i widze, ze robisz to dosc czesto wiec nie wiem po co wogole wspominasz o tym dowartosciowywaniu itp itd

coz jesli dla ciebie genialne aktorstwo to fajne kopniaki podrasowane komputerowo to twoja brocha, olimpiade jak ogladasz to tez pewnie sie podniecasz ze dobrzy aktorzy bo nie kazdy potrafi tak wysoko skoczyc i tak szybko biegac
akurat statham pomimo ze gra w wielu badziewiach to tez zagral pare niezlych rol i w paru niezlych filmach, aktor spoko, dlaczego o nim wspominasz w temacie o czempionie pozostaje dla mnie zagadka:)
natomiast adkins to inna para kaloszy, ten ma do zaoferowania wylacznie kopniaki

a aktor ktory gra sceny walk nie musi wcale byc dobrym aktorem, wystarczy, ze jest dobrym sportowcem, a dla mnie jednak liczy sie w filmie cos wiecej niz ladne lanie po pysku, jakbym chcial ogladac ladne lanie po mordzie i pominac fabule, umiejetnosci aktorskie itp itd to zapuscilbym sobie wrestling lub jakies mma

nie uwazam sie za lepszego ani madrzejszego z tego powodu ale czempion 3 jest poprostu durny, walki sa ladne, pewnie polowa gimnazjum bedzie sie na korytarzu podniecac i mowic tylko o tym jesli puszcza go na tvnie ale dla mnie ten film to zwykla chaltura bez najmniejszych ambicji na cokolwiek poza mordobiciem dopieszczonym komputerowo
nie wiem dlaczego wciaz mylisz sport z aktorstwem ale spoko, zobacz sobie matrixa i pomysl ile musieli cwiczyc zeby tak fruwac ponad wiezowcami
dobre aktory nie misiek?:D

ocenił(a) film na 5
El_Magiko

Wiesz, takie filmy nie są adresowane do gimnazjum, jak wyżej pisałem lanie po pysku i sztuki walki to dwie różne rzeczy. Poza tym Jeżeli zajrzysz w moje oceny to zobaczysz, że oglądam nie tylko ,,lanie po pysku'' jak to mówisz ale również inne filmy w innych gatunkach. Trzecia sprawa to moje ,,docinki'' do innych. Fakt, piszę do ludzi. Jeżeli jakiś jegomość napisze jaki ten film kiepski i gówno i w ogóle ale nie poda przyczyny dlaczego tak twierdzi to Ja wtedy piszę. Druga sprawa jeżeli ktoś napisze, że aktor jest kiepski a za powód poda bzdurną teorię, którą przeczytał z tematu niżej i przepisał, wtedy Ja piszę. Jak już pisałem dla mnie filmy to nie tylko kopniaki, nie jestem ślepo zapatrzonym fanem jednego gatunku i oceniam różne filmy.

ocenił(a) film na 5
IronManMK42

I jak już pisałem Scott Adkins w tym filmie nie korzystał z pomocy efektów komputerowych. Wystarczy, że zobaczysz filmik, który wyżej zamieściłem.
Tutaj możesz zobaczyć, że nie gość nie potrzebuje żadnych efektów komputerowych.
https://www.youtube.com/watch?v=fwF_6XRTvNU

Jeżeli znasz kogoś ,,wysportowanego'' jak to nazwałeś to poproś, żeby zrobił coś takiego. Bo przecież to wystarczy.

ocenił(a) film na 3
IronManMK42

po 1 nie chodzi o to, w tej serii aktorom kopniaki robia komputerowo(nie ma to zreszta wiekszego znaczenia) tylko o montaz i poloczenie zwolnionego tempa z przyspieszonym czy normalnym co nadaje im efekt jak z gry komputeorwej, az dziwne ze tworcy odpuscili sobie wyskakujacy napis "FATALITY" albo "K.O" na srodku ekranu
nie mniej jednak nie jest to najwieksza bolaczka tego filmu, najwiekszym problem jest to, ze tworcy skupiaja sie tylko na walkach, a cala reszta jest poprostu slaba, przede wszystkim fabula
filmy o laniu w buzie sa potrzebne, maja swoich odbiorcow, jako tako nie mam tez nic przeciwko ale to, ze cos jest filmem akcji to nie powod zeby kompletnie olac scenariusz itp

a co do tego kogos wysportowanego, wciaz nie rozumiesz o co mi chodzi, to ze facet jest dobry w sztukach walki nie robi z niego dobrego aktora
a co do tego gimnazjum to nie ma sie co oszukiwac, ze jak ktos ma 13-15lat to nie oglada filmow 18+, i nie ma co udawac, ze tworcy sobie nie zdaja z tego sprawy
kiedy ja mialem jakies 13lat wszyscy sie jarali wlasnie takimi dzielami i na topie byli aktorzy jak van damme, ktorzy nie potrafili nawet za dobrze wypowiedziec swoich kwestii zeby juz nie wspomniec o dobrym aktorstwie ale byli przypakowani i zasuwali fajnymi kopniakami, potem jakos sie podorastalo i dochodzilo do wniosku, ze jednak te filmy nie byly takie dobre i wiekszosc to chlam bez zadnej ambicji
zreszta popatrzmy na czempiona3, 1linijka opisu i w gruncie rzeczy mamy w niej streszczona cala fabule tego dziela

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones