PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=305304}
7,8 17
ocen
7,8 10 1 17

Chaos Rising: The Storm Around 'Natural Born Killers'
powrót do forum filmu Chaos Rising: The Storm Around 'Natural Born Killers'

Demony i filmowcy

ocenił(a) film na 7

Dokument o powstawaniu "NBK". Wbrew tytułowi nie opowiada on o całym zamieszaniu, które nastąpiło po premierze. To raczej standardowy produkt pod tytułem: "Jak powstawał...". Są ujęcia z planu, gadające głowy, trochę na temat strony technicznej, trochę na temat doboru obsady. Nic odkrywczego, choć miło posłuchać co do powiedzenia na temat całego przedsięwzięcia mieli najważniejsi zaangażowani, czyli Stone, Harrelson, Lewis, Downey, Tommy Lee czy Tom Sizemore. Brakuje mi jednak na ten przykład paru słów od Trenta Reznora na temat jego udziału w kreowaniu soundtracku (oddzielny, bardzo króciutki materiał dotyczący tej kwestii można znaleźć pośród dodatków na zagranicznym wydaniu DVD, gdzie znalazłem również ten dokument, ale jest to zdecydowanie za mało). Poprawne, ale niewiele więcej. A przecież o dziele takim jak "Urodzeni" można by nakręcić przynajmniej trzy razy dłuższy materiał, z całą masą smaczków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones