PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108887}

Chaos

6,4 4 288
ocen
6,4 10 1 4288
5,5 4
oceny krytyków
Chaos
powrót do forum filmu Chaos

Film trochę podobny stylem do "Wojny Polsko Ruskiej" Tyle że bardziej dramatyczny i 100 razy lepszy. Dziwię się że ten film ma tak niskie noty, powinien zajmować miejsca w ścisłych czołówkach polskich arcydzieł. Film naprawdę mocny i daje do myślenia, może nie każdy go rozumie i dlatego tak nisko ocenia. Największy plus tego filmu to nietypowy klimat którego nie umiem opisać, ale słowo najbardziej do tego pasujące to po prostu "shiza"

Moja ocena to oczywiście 10/10 -Polecam wszystkim, naprawdę kawał dobrego kina jak na Polskę.

Wielki_Krytyk_Filmowy

zgadzam się,jestem zachwycona tym filmem,wreszcie coś nowego,podoba mi się styl tego filmu,nie wiem dlaczego inni tego nie dostrzegają..

ocenił(a) film na 10
Astrid_

dokładnie!!!

Wielki_Krytyk_Filmowy

A znacie może jeszcze jakieś polskie filmy tego typu ?

ocenił(a) film na 10
Astrid_

Piwo dla ciebie pozdrawiam ... film jest genialny ..pełno wątków rewelacja !!!!

ocenił(a) film na 8
Wielki_Krytyk_Filmowy

Arcydzieło to może mocno powiedziane.
Ale ten film zawiera co film powinien zawierać.
Jest fabuła, scenariusz ma tajemnicę, dobry montaż, o muzyce nie
wspominając. Dużo naprawdę niespodziewnych zwrotów akcji.
Jak na debiut (aczkolwiek niektórzy uważają za debiut pana X. "wojnę
polsko-ruską") to film naprawdę dobry. Bo umówmy się, są filmy które
równie ciekawe rzeczy mówią, ale troszkę lepiej.
Kinomaniak nie będzie "głodny"po obejżeniu tego filmu.
Na prośbę użytkownika Matteusz znalazłem kilka podobnych filmów.
Nie wiem czy się spodobają. Uprzedzam że nie sa aż tak hmmm...
Hardkorowe... Ale moim zdaniem te filmy również powinny wypaść dobrze
wobec "chaosu".
A oto moje propozycje:
*Głośniej od Bomb
*Edi
*Symetria
*Południe Północ
*Rewers (może historia mało współczesna... ale równie popaprana ;] )
*Tydzień z życia mężczyzny
oraz jako ta wisienka na torcie...
*Czatne słońća

Pozdrawiam
Łukasz.

gotkot

Nie uważam, że Symetria, Południe-Północ i Rewers były podobne do tego filmu. Chaos totalnie mnie skołował, często gubiłam się w akcji, nie rozumiałam, co oglądam i słyszę. Zresztą tak jak przy Wojnie polsko-ruskiej. Co nie znaczy, że film mi się nie podobał - nie umiem go po prostu ocenić. Jest dla mnie poza klasyfikacją, jest czymś niesamowitym jak na nasze polskie podwórko.
Symetria jest statyczna, ponura, przytłączająca.
Południe-Północ to swoboda, uczucia, też smutek, ale zdecydowanie spokojniejszy i bardziej pozytywny film od Chaosu.
Rewers? Najsłabszy z tych trzech filmów, jak dla mnie. Jest niespodzianka w fabule, ale klimatycznie w ogóle mi nie pasuje do filmu p. Żuławskiego.
Ale to tylko moje zdanie :)

ocenił(a) film na 8
Prazma

Co do rewersu to się zgadzam, teraz z perspektywy czasu mój punkt widzenia się mienił. Jednak chaos mi się podobał, chociaż na kolana nie wali.

ocenił(a) film na 7
gotkot

Nic dodać nic ująć.Wiele osób mówiło mi że to cienizna ale ja powiem im BULLSHIT! film ma klimat,ogląda się dobrze i dobra rola Bolca R.I.P.+ ze znakomitym kawałkiem ''Czerwone firanki''

ocenił(a) film na 10
Wielki_Krytyk_Filmowy

BRAWO SZOKA TAKA SAMA MOJA OPINIA TRAFIONA W 10 BRAWO TO JEST SZOK BARDZO DOBRA GRA AKTORSKA BOLEC REWELACJA I WSZYSCY SZOK K...A FABUŁA ILE TU JEST WĄTKÓW BRAWO UWIELBIAM TEN FILM A TU TAKA SŁABA OCENA POZDROWIENIA DLA CIEBIE

ocenił(a) film na 10
Wielki_Krytyk_Filmowy

Dokładnie Brawo TY !!!!!!! FILM SUPER P.....y Polski Najlepszy !!!!!!!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones