PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=572639}

Charlie

The Perks of Being a Wallflower
7,5 143 776
ocen
7,5 10 1 143776
7,5 20
ocen krytyków
Charlie
powrót do forum filmu Charlie

Oceny bardzo wysokie, moi gustopodobni od 8 do 10, a jednak bardzo się wynudziłem na filmie i nic mnie nie zaciekawiło.
No może tylko oglądanie Emmy Watson, bo jest piękna :)
Sam scenariusz jest nawet dobry, jednak beznadziejnie przedstawiony/zagrany.
Główny bohater ma chyba zawsze taką samą minę.
Jestem bardzo wrażliwy, ale ten film mnie wcale nie wruszył, choć tematy smutne - molestowanie, samobójstwo, wyobcowanie itp.

Nie wiem dlaczego Sam nie mogła być z Charlim? Czy może mi to ktoś wyjaśnić?
Obydwoje powiedzieli sobie, że się kochają, ale przeszkadzał im w byciu razem chłopak Sam?
Czemu Sam nie odzywała się do Charliego po tym jak ją pocałował? Przecież go przynajmniej lubiła.

P.S. Jak widzę jestem w mniejszości, której się film nie podobał, ale każdy ma inny gust.

konrad_lach

wiesz niektórzy go nie rozumieją. Ja np. w dużym stopniu go zrozumiałem bo miałem podobne przeżycia w życiu.

Ale fakt film nie jest arcydzielem tylko średnim filmem z dobrym scenariuszem. Gra mogła bybyć faktycznie lepsza

sewerynsenior

Ja też nie miałem przyjaciół w szkole, miałem dobre stopnie i znęcali sie nade mną, jednak i tak nie podobał mi się film.
Fajnie, że udało się bohaterowi znaleźć prawdziwych przyjaciół choć był odludkiem.
Jak pisałem sama historia do mnie "przemawia" jednak sposób realizacji mnie wynudził.
Może miałem zbyt duże oczekiwania po ocenach...

Jeśli chodzi o motyw samotności w filmach, ta bardziej podobały mi się filmy np.: Cześć Tereska, WALL-E, Truman Show.

Oczywiście to tylko moje zdanie i każdy ma prawo się z nim nie zgadzać, nikt nie jest taki sam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Waszes

Tak jak już pisałem kazdy ma inny gust.
To ze ktos ma inne zdanie lub cos nie zrozumiał nie oznacza ze trzeba go krytykowac.

P.S. Ja nie uznaje oceny 6/10 za dobrą.

ocenił(a) film na 9
konrad_lach

Jeśli historia do ciebie przemawia, ale realizacja filmu nie bardzo to polecam książkę. Jest naprawdę wyjątkowa :)

IroniaLasu

Dzięki za podpowiedź.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones