PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648982}
7,7 123 175
ocen
7,7 10 1 123175
6,6 21
ocen krytyków
Chce się żyć
powrót do forum filmu Chce się żyć

Niestety po trailerze, myślałem że będzie to świetny Polski film.. Jednak przeliczyłem się.. WIEJE NUDĄ, zbyt dużo gadaniny, bardzo dużo niepotrzebnych scen, spokojnie można wyjść po kawę w trakcie seansu - co mi się spodobało ? - Zakończenie jest "okey", i to że jest to historia na faktach ;( a po za tym... Oglądacie na własną odpowiedzialność...

ocenił(a) film na 5
spajda_rap

Zgadzam się i podtrzymuję mnie jeszcze wkurzała jego siostra taka zimna (pies ale kobieta) bez uczuć która chce sobie ułożyć życie i w pewnym momencie zapomina że ma brata ja mam 2 braci i nie wyobrażam sobie że jednemu coś się dzieje i wolę go oddać do przytułku żeby mieć mieszkanie. Powalony to jest i nie podobało mi się że film się tak wlecze jak wół normalnie nie wiem co oni w nim widzą. Mi się myśli że wystarczy zrobić chłam o kimś kol wiek kto cierpi a zaraz dają 7.8 .9 nawet nie analizując bardzo aby tylko się nie wyróżniać i być super kino maniakiem czy cos.

ocenił(a) film na 9
Strazniczka0Nocy

Przeanalizowałem to. Mam takie zadanie domowe(mam też znaleźć błędy jatrogenne i inne takie) wieńcz musiałem i film jest fajny. Nawet lepiej ... Daje sporo do myślenia co jakiś czas uciekałem myślami w dziwnych ale na temat kierunkach.

ocenił(a) film na 7
kirmarks

ale z was pierwotniaki ;) dłużyzny mają być! to one budują historię, każdy detal. mimika, chwila samotności. wiem, że nie zrozumiecie tego ale co tam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones