PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648982}
7,7 122 988
ocen
7,7 10 1 122988
6,6 21
ocen krytyków
Chce się żyć
powrót do forum filmu Chce się żyć

Filmu nie oglądałem , może się nie znam , ale jakim cudem Ogrodnik ma ocenę 9,7 ?
Ja wiem , że granie niepełnosprawnych jest trudne itp . ale czy zaraz za Vito Corleone z "Godfathera" - 9,8 jest to najlepsza rola w historii kina ?
Ten aktor ma wyższą ocenę niż DDL z "Lewej Stopy" , ale czy aby na pewno zagrał lepiej , czy może patriotyzm wypełnił serduszka i posypały się 10-tki ?
Druga sprawa to ten Kamil Tkacz - 9,3 .
Niestety widziałem go w takim filmie/animacji o JP2 i grał jak na szkolnych jasełkach .
Jeżeli ten Tkacz jest aż tak dobry to szykuje nam się nowa legenda kina , bo jednym filmem udało mu się zdobyć oceny o których marzyłby sam De Niro czy Spacey .

ocenił(a) film na 9
SlasherManiak

proponuję najpierw obejrzeć film. moim zdaniem w tym filmie nie zagrał gorzej niż "aktor z mojej lewej stopy", o ile nie lepiej.

SlasherManiak

Najpierw oglądnij -potem wydaj werdykt.Film absolutnie fantastyczny a główna rola mistrzostwo-sam film powinien dla mnie zastąpić osławioną ,,IDA,,...tak więc poświęć ok 2 godz.,a zrozumiesz moją wypowiedź...

SlasherManiak

Gdyby był to film zagraniczny, to już bym widzial Ogrodnika przy nominacjach dla aktora pierwszoplanowego i Tkacza przy nominacjach dla aktora drugoplanowego :)

SlasherManiak

nie oglądałem ale wiem lepiej? ( uwielbiam wprost takie oceny :( )





Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones