PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648982}
7,7 123 122
oceny
7,7 10 1 123122
6,6 21
ocen krytyków
Chce się żyć
powrót do forum filmu Chce się żyć

Przeciętny...

ocenił(a) film na 5

Film jak w temacie jest przeciętny, nic nadzwyczajnego. Przez ostatnie dwa lata widziałem lepsze polskie produkcje. "Akcja" - ciągnie się jak flaki z olejem. Jedyną rzeczą która mi się podobała to gra Ogrodnika. Bardzo ciężka rola, której na pewno sprostał. I skąd wzięła się tak wysoka ocena na filmwebie !!! (Trochę powyżej 8 ma Incepcja czy Milczenie Owiec) Wg mnie maksymalnie 6.
Jeśli ktoś by Chciał abym polecił mu dobry polski film z ostatnich miesięcy na pewno nie będzie to "Chce się żyć".

ocenił(a) film na 6
tomwalowski

Tak. Chce się żyć ale na to życie trzeba mieć środki. Warto prześledzić w mediach jakie życie mają niepełnosprawni i jak oni i ich rodzice starają się poprawić swój byt (między innymi protestują).
W filmie widzimy niepełnosprawnego, a co dalej?.

ocenił(a) film na 9
tomwalowski

Jak można powiedziec, ze to jest przecietny polski film i brak w nim akcji?! Człowieku ja nie wiem co ty ogladasz, ze to jest dla ciebie przecietne. Idź lepiej włącz sobie Fast and Furious bo tam jest zajebiscie dużo akcji ignorancie.

tomwalowski

Zgadzam się z oceną, nie wiem skąd taka wysoka. Przeciętny film pokazujący cierpienie człowieka. Nic więcej...

tomwalowski

Tak, mnie też tu brakowało strzelanin, zabójstw i efektów.
Nie ma to jak porównywać kameralny dramat o inwalidztwie z wysokonakładowymi thrillerami i s.f. i truć, że "nie ma akcji"...

ocenił(a) film na 6
tomwalowski

Zdołowany po obejrzeniu "Południe - Północ" z obawą podchodziłem do obejrzenia tego filmu. Tam choroby dwie tutaj jedna. Tamten to totalne nieporozumienie a ten !? Ciężkie kalectwo. Wokół sama rozpacz z niedouczonym personelem medycznym na czele, no i ta jedyna - pani pedagog. Świetna rola pierwszoplanowa. Interesujący film - 6/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones