PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568905}

Chciwość

Margin Call
6,8 45 247
ocen
6,8 10 1 45247
6,6 14
ocen krytyków
Chciwość
powrót do forum filmu Chciwość

Dałabym jeden, gdyby nie Kevin Spacey, którego uwielbiam. Nie rozumiem idei powstania tego filmu. Nie rozumiem fabuły, nie rozumiem sensu. Uwielbiam Kevina, ale z ręka na sercu przyznaję, że ten film wydawał mi się beznadziejny.

ocenił(a) film na 9
Szafran28

Rozumiesz, jak działają banki?

ocenił(a) film na 2
niemieckiniemiec

Rozumiem, jak działają banki, ale dla mnie równie dobrze mogliby nagrać film o wielkim kryzysie warzywniaka na rogu.

ocenił(a) film na 9
Szafran28

nie rozumiesz jak działają banki, przykro mi.

ocenił(a) film na 2
ucofb

Nie rozumiesz, jak bardzo mam to w dupie.

ocenił(a) film na 8
Szafran28

Cieszę się że nie kierowałem się złymi opiniami, dla mnie dobry film , z budowanym napięciem .

ocenił(a) film na 7
Szafran28

W wielkim skrócie? TO SPOILER UWAGA.
Początkiem jeden z kierownictwa firmy powolikończył odkrywać w jakiej śmierdzącej kupie znajduje się już firma ale nie pozwala mu tego dokończyć, całą pracę przekazuje jednemu ze swoich podwładnych by ten dokończył dzieła (za to, że powiedział parę dobrych słów gdy już nie musiał, jako nagroda za zachowanie/?). Dane na pendrivie w odpowiednihc rękach zostają skompletowane i przedstawione szefowi wszystkich szefów. Który postanawia na tym bagnie które jest zarobić ile z firmy się da kuuuuuuuuuuuuuuupe hajsu na zwykłych ludziach i pracownikach niższej rangi mimo ze wie iż ten ruch sparaliżuje gospodarkę firmy, firmę, ludzi zwykłych którzy inwestowali i tylko po to by wycyckać z cukierka ile się da a wszystkich innych zostawić z niczym- co doskonale wyjaśnia nam tytuł "chciwość":)

Ciężko mi to opisać słowami ale mniej więcej nakreśliłem :)
Jak dla mnie interesujący film mimo, że nie interesują mnie takie rzeczy :)

ocenił(a) film na 10
kowal1528

Z opóźnieniem, ale jednak. Szef wszystkich szefów nie zarabia na tych bailout'cie. Upłynniają wszystko, z olbrzymimi stratami, ale gorące kartofle trafiły już w ręce kogo innego, więc to nie ich problem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones