PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=372601}

Choć goni nas czas

The Bucket List
7,6 255 473
oceny
7,6 10 1 255473
6,3 22
oceny krytyków
Choć goni nas czas
powrót do forum filmu Choć goni nas czas

Jeden z lepszych komediodramatów. Świetne role Morgana i Jacka.
Człowiek na tym filmie częściej płacze niż się śmieje ale jednocześnie nie ma poczucia
beznadziei. Śmierć jest nieunikniona i nierzadko okrutna ale czasem daje nam czas/szanse by
coś jeszcze zrobić dla innych, siebie. By coś po sobie zostawić.
Rodzimy sie po to by umrzeć. Każdy dzień od momentu poczęcia przybliża nas do kostuchy.
Ważne by przez przez tę krętą i wyboistą drogę (życie) starać się iść z uśmiechem na twarzy.
Życie trzeba umieć jak najlepiej wykorzystać. Mimo wielu przeciwności warto pozostać
człowiekiem. Warto wiedzieć co jest ważne a co ważniejsze.

Szkoda tylko że nie każdy ma szczęście poznać u schyłku życia kogoś kto ma kasę i pozwoli
nam zaszaleć. Ale i tu można coś wymyślić. Carpe diem moi drodzy;)
7,5/10.

Penguin27

Właśnie obejrzałam. A film wzruszył mnie podobnie jak Twój komentarz. Dziękuję! ;)

ocenił(a) film na 7
Penguin27

Zgadzam sie, cudowny film dajacy do myslenia.
Szkoda, ze wiekszosc z nas, dopiero wiedzac, ze smierc jest bliska jest w stanie pozwolic sobie na spelnianie marzen.

wiki3465

Film widziałem 2 razy i bardzo mi się podobał. A co do spełnienia marzeń to po tym filmie człowiek ma ochotę dopisać do swojej listy jeden punkt: NAPIĆ SIĘ KAWY KOPI LUWAK! Tak z ciekawości.

ocenił(a) film na 2
Penguin27

ten film to strata czasu. wieeeelki ziew i oczywistość (pan wikipedia i zły/dobry milioner).
nie ma w nim nic czego by się nie wiedziało wcześniej. schemat i banał.
niestety.
co ten film pokazał o czym wcześniej nie wiedziałaś?

ocenił(a) film na 9
saqbis

Czytaj dalej te Wikipedię. Skoro oczekujesz fajerwerków, to musisz jeszcze trochę do sylwestra poczekać.

ocenił(a) film na 10
saqbis

Nie chodzi o to, CO ten film pokazał; chodzi o to, JAK ten film to pokazał. Naprawdę nic tu nie widzisz? Szczerze i bez szydery - żal mi cię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones