PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=532942}
7,0 30 772
oceny
7,0 10 1 30772
6,2 11
ocen krytyków
Chrzest
powrót do forum filmu Chrzest

Przypomnijcie mi jaka jest jej rola w filmie. Co się z nia dzieje na końcu ? Akceptuje to, że Janek ma
jej zastąpić męża ?

ocenił(a) film na 7
Jarek Bachanek

Moim zdaniem Magda to po prostu młoda zakochana dziewczyna, wyszła za mąż za człowieka, który ukrył przed nią ciemne sprawy ze swojej przeszłości, ciężko stwierdzić, czy godzi się na to by Janek zastąpił jej męża, bo ona nie ma o niczym pojęcia i w ogóle nie jest zorientowana w sytuacji.

leosia10

Też tak myślę. Poza tym pod koniec filmu zaczyna podejrzewać że dzieje się coś złego i zaczyna obwiniać o to Janka, więc prawdopodobnie nie wybaczy mu tego. Tymbardziej że prawda jest bardzo brutalna.

ocenił(a) film na 4
Jarek Bachanek

Rola kobiety w męskim filmie? Ozdobnik z cyckami. Co się z nią dzieje na końcu? Dla reżysera nie jest to istotne, a przecież na "przekazaniu" żony i dziecka Jankowi opierał się cały plan Michała i jego motywacja postępowania. No ale po co pokazywać, czy ten plan się udał. Dla mnie to baaardzo obniżyło ocenę tego filmu.

katkanna

Dokładnie. Dodajmy jeszcze obowiązkowo scenę "jestem na ciebie wkurzona i tłukę cię jak zboże cepem, ale zaraz pozwolę się przytulić, chociaż nawet cię nie lubię". Żeby podkreślić, że te baby to takie niezrozumiałe są. No dzięki.

ocenił(a) film na 4
tuczyn

Tu wykładam całą myśl: http://www.filmweb.pl/film/Chrzest-2010-532942/discussion/Niestety+pomysł%2C+będ ący+osią+fabuły%2C+leży+po+całości,2439424

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones