PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625832}

Chwała dziwkom

Whores' Glory
6,5 10 999
ocen
6,5 10 1 10999
6,2 4
oceny krytyków
Chwała dziwkom
powrót do forum filmu Chwała dziwkom

ciekawy dokument ale raczej nie polecam. Tym bardziej scena szczepionych walących się psów, co chcieli tą sceną osiągnąć? nie wiem, na pewno to oznaka jakiegoś zboczenia

ruski011

człowiek - zwierzę, widzisz różnice?

usienka89

człowiek: zabić dla korzyści.
zwierzę: zabić dla przeżycia.

Flanet

Zwierze, które walczy o terytorium też zabija dla korzyści. Dorosły samiec lwa lub niedźwiedzia zagryzający młode? Czy aby na pewno aby przeżyć?

ruski011

Chyba nie zrozumiałeś tego filmu po prostu.... Człowiek powinien skończyć z hipokryzją. Jeśli chodzi o nasze popędy, są one rzeczą jak najbardziej naturalną i autor pokazuje nam, że psy się w tej kwestii nie udają jak ludzie. Zauważ, że każdy się modli, a żyje w niezgodzie z własną religią. Celowo są pokazane 3 różne kultury i religie, aby widz zrozumiał, że tłumienie swoich popędów nic tu nie da. Czy wiesz co to za filozofia? Jeśli uznałeś drogi kolego umieszczenie "walących się" (jak to ładnie ująłeś) za zboczenie to na pewno nie będziesz wiedział i nie zabieraj się następnym razem za takie kino....

dontpanic

faktycznie-ambitne to kino. I faktycznie walące się psy są ok. ale dla Ciebie

ruski011

zerowa argumentacja i brak interpretacji w/w sceny = niezrozumienie przekazu filmu ...

dontpanic

nie, no przekaz genialny

ruski011

jak masz tak komentować to nie komentuj. nie masz nic ciekawego do powiedzenia, więc koncze bezsensowną wymianę. ja wiem, że film przyciągnął cię tytułem, ale to naprawde nie dla ciebie....

dontpanic

tytułem? bierzesz mnie za kogoś kim nie jestem! spodziewałem się czegoś więcej, czegoś co poruszy człowiekiem, a tu nic. Można obejrzeć bo nie jest zły ale nie wnosi nic nowego i nie ma w nim nic czego by człowiek nie widział. A że seksu w filmie nie było to dobrze, jeśli chce się seksu pooglądać to są inne filmy czy internet- tu akurat duży plus dla filmu, tylko tak jak pisałem niepotrzebna scena z psami, niesmaczna, jeszcze gdyby wlazł na siebie to ok. ale szczepione ze sobą? przesada

ruski011

ona ma być niesmaczna! i nie jest ona tam "po nic"

ocenił(a) film na 6
ruski011

ciekawy, ale nie polecasz? dla mnie scena z psami ukazuje ludzkie zezwierzęcenie w kwestii popędów seksualnych.. jest bardzo wymowna... w świecie burdeli to, że ktoś uprawia seks za ścianą jest traktowane z taką samą obojętnością jak seks zwierząt na ulicy

ocenił(a) film na 7
ruski011

Chcieli pokazac, że ludźmi jak wszystkimi istotami kieruje libido.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones