PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35282}

Ci, którzy mnie kochają wsiądą do pociągu

Ceux qui m'aiment prendront le train
7,0 367
ocen
7,0 10 1 367
Ci, którzy mnie kochają wsiądą do pociągu
powrót do forum filmu Ci, którzy mnie kochają wsiądą do pociągu

arcydzieło!

ocenił(a) film na 10

Niech wybaczą mi wszyscy, którzy o tym filmie piszą negatywnie. Nie znam reżysera o podobnej wrażliwości na życie i piękno. Genialna muzyka, aktorstwo - po prostu wyrwany z życia. Odważny w pokazywaniu miłości() i tytuł...Nic tu nie trzyma się banału. co najwyżej ci, którzy stoją wciąż na peronie (drodzy piszący ;) i jątrzą, że to krótkie...ZAKOCHANY JESTEM W TYM FILMIE.i przerażony.

ocenił(a) film na 10
sylenia

To jeden z moich ulubionych filmów ;))) Dzieki niemu zakochałam się lata temu w kinie francuskim ;)

sylenia

Film był dobry, lecz nie porwał mnie, mimo że lubię takie klimaty. Czegoś mi brakowało, albo nie miałam nastroju na taki film (bo do takich obrazów trzeba mieć odpowiedni humor). Ale koncepcja była niebanalna. Może była nieco zdezorientowana, irytowało mnie trochę, że nie zdołałam się zorientować kto dla kogo kim jest, ale podejrzewam (i mam nadzieję), że to było zamierzone. Ale miał klimat i to się dla mnie liczy najbardziej, polecam!

A tak poza tym nie wiedziałam, że Vincent Perez jest tak niezwykle...atrakcyjną kobietą ;)

sylenia

Widzę tutaj sprzeczne opinie i chciałabym się jakoś ustosunkować jako że francuskie kino lubię, więc wie ktoś może gdzie ową produkcję można zobaczyć?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones