PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=204503}

Ciężkie czasy

Harsh Times
6,9 16 653
oceny
6,9 10 1 16653
4,4 5
ocen krytyków
Ciężkie czasy
powrót do forum filmu Ciężkie czasy

Co do filmu,włąściwie bez wad,można wymieniać tylko plusy. Smiało oglądać !

ocenił(a) film na 8
Gladiator1000

Dobrze gadasz.

Gladiator1000

Dobra rola Bale'a ogólnie film mi nie podszedł. Czlen po wojnie ze zryta psycha, nie żałował sobie niczego i bez pomocy nie mógł skończyć inaczej. Ten jego ziomek tez nie lepszy. Dalej nie wiem jaka dać ocenę hehe.

ocenił(a) film na 8
bnk_es

Ziomka trochę szkoda bo widać że momentami chciał wyjść na prostą i się ogarnąć ale widocznie miał za słaby charakter żeby postawić na swoim jak mężczyzna w imie lojalności i braterstwa źle postrzeganego. Podejmował złe decyzje i poniósł konsekwencje. Ale tak to jest jak wchodzisz to się godzisz na to co może się zdarzyć i nie ma przebacz. Czasem lepiej wysiąść wcześniej żeby uniknąć tego czego się nie chce w życiu. Dlatego tak ważna jest wyobraźnia bo daje możliwość wglądu w przyszłość i przewidzenia tego co może się wydarzyć, wiadomo nie da się przewidzieć idealnie co do jotu ale ogólnie można oszacować że będą problemy albo nie. Taka moja refleksja.

ocenił(a) film na 6
Gladiator1000

Co do Bale'a zgadzam się w pelni. Jednak przez cały film zastanawiałem się o co w nim chodzi, dla mnie niespójny, chaotyczny, chociaż wiem, że reżyser chciał dobrze. Może jednak zmienię zdanie i obejrzę jeszcze raz, jak ktoś mi wytłumaczy o czym więcej był ten film, jak tylko o szaleństwach psychopaty i jego marnym końcu ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones