PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36750}
6,6 56 157
ocen
6,6 10 1 56157
6,1 11
ocen krytyków
Ciało
powrót do forum filmu Ciało

Niedoceniona komedia

ocenił(a) film na 10

Ten gatunek określa tylko jeden parametr, a mianowicie śmieszność. Ten film ma dla mnie 10. Oglądałem go już kilkanaście razy i dalej mnie śmieszy, może teraz już mniej niż za pierwszym razem, ale wciąż obficie. Polecam

ocenił(a) film na 9
Mac_28

Mam dokładnie tak samo, widziałam go może z 5 razy i za każdym razem mnie to śmieszy. Polecam :-)

użytkownik usunięty
Mac_28

Jedna z lepszych polskich komedii choć zgodzę się z autorem że niedoceniona. Wydaje mi się że przyczyną jest nie najlepszy montaż ( mogli lepiej rozwiązać sprawę z chronologią ) Ale i tak oceniam film wysoko :)

ocenił(a) film na 8

Faktycznie można się pogubić, oglądając go pierwszy raz :)

ocenił(a) film na 10

dzieki tej chronologi jest to film na ktorym trzeba myslec dlatego wlasnie
jest to wg najlepszy film duetu K&S. dla mnie 10/10

ocenił(a) film na 8

właśnie miedzy innymi w chronologii kryje się geniusz tego filmu ;)

ocenił(a) film na 8
zielak_4

Tak, specjalny zabieg, coś innego

ocenił(a) film na 8
Mac_28

i jeszcze muzyka - juz sam początek w kinie.. Mitch&Mitch - wiedziałem, że będzie śmiesznie :) !!

ocenił(a) film na 10
Mac_28

to jest aż smutne, że nikt nie chciał twórcom "puscic" tego filmu. niedoceniony jak nic, aż szkoda. i jak on moze sie ludziom nie podobac? on nie moze, nie śmieszyc ;p
;)

Mac_28

Komedia full wypas procz skóry. 10/10. Skowyrne teksty. Polecam.

ocenił(a) film na 8
Mac_28

Masz rację, film jest oryginalny, z doskonałą obsada, dla mnie nr 1 to spowiedź Wrocławskiego..."potem była wiewiórka, ale to był tylko seks"... padłem po tym tekście:)

ocenił(a) film na 7
BostonMan

Mina księdza jest zawsze ciekawa w czasie takich szczerych wyznań... dobry film!

ocenił(a) film na 8
major_xx

I sam wrocławski - zaj... aktor!

ocenił(a) film na 9
Mac_28

Mam to samo odczucie.Włączam,leżę i becze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones