PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=322446}
5,2 4 577
ocen
5,2 10 1 4577
8,3 3
oceny krytyków
Ciastko z niespodzianką
powrót do forum filmu Ciastko z niespodzianką

tylko palacz zrozumie co ta laska wyprawiałą. Bardzo się na filmie uśmiałam, pokazany umysł osoby na haju, przekręcone myśli, wydarzenia które okazują się być wyimaginowane. SUPER! jak dla mnie 7/10

ocenił(a) film na 10
srubeczka17

Dokładnie! Całkowicie się zgadzam :) Jak ktoś nie pali to nie rozumie, każda jej mina i każda scena ma sens, oczywiście tylko dla bardzo określonej widowni :)

ocenił(a) film na 4
coraloft

a tam, określonej czy nie-określonej, nie ma co przesadzać, że film był świetny... jest ok, kilka naprawdę przecudnych klatek i myśli, ale... całość niestety nieco nudzi. pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 2
srubeczka17

W takim razie jestem przerażona faktem, że ludzie do takiego stanu doprowadzają się celowo...

ocenił(a) film na 8
magdachwala

Bo jesteś sztywna

ocenił(a) film na 8
kromal1234

Po za tym, ona zjadła babeczki będąc nieświadoma że są to kosmiczne babeczki

ocenił(a) film na 7
srubeczka17

Popieram, dla mnie rewela. Wczoraj ogladalam i kwiczalam z tej malej:) Jakie filmy, chmurki do niej przemowily itd...Film swietny, ale trzeba lubic takie popieprzone klimaty, albo chociaz wiedziec, ze taki stan po wesoluch ciasteczkach to cos naturalnego i tak to wlasnie jest. Od razu przypomnial mi sie kawal. Wnuczek do babci: babciu widzialas moze moze tabletki? Takie z buzkami na wierzchu: Babcia: pier%%%% tabletki, a smoka w kuchni widziales? :) To wlasnie cos w ten desen. Dla mnie film zajebisty, aczkolwiek dobrze wiem, ze przypadnie do gustu bardzo ograniczonej liczbie osob:)

ocenił(a) film na 8
srubeczka17

Tak jak mówisz! ten film może zrozumieć tylko ktoś "wtajemniczony";) faktem jest że nigdy w (aż) takim stanie się nie znalazłam ! Jak dla mnie zasłużone 7/10

ocenił(a) film na 8
dula80

jak na moja kariere 4 lat palenia to znalazlem sie w takim stanie moze z 10 razy :d

srubeczka17

film mi sie strasznie podobal, lajtowy na maxa

ocenił(a) film na 5
srubeczka17

aj tam ...

ocenił(a) film na 9
srubeczka17

ja się tarzałam po podłodze ze śmiechu :D dycha! :D

ocenił(a) film na 8
srubeczka17

dokładnie :)

ocenił(a) film na 6
srubeczka17

To jest film z kategorii oglądać tylko po spaleniu. :D
Kiedyś oglądałem ten film na trzeźwo i wydawał mi się strasznie beznadziejny i nudny. Po wprowadzeniu się w odpowiedni stan film świetny, można było uśmiać się :D

master6x6

Po spaleniu to nie takie rzeczy się podobają, więc po co pisać o tym filmie?

ocenił(a) film na 9
srubeczka17

film przedni można paść ze śmiechu

ocenił(a) film na 9
srubeczka17

Dzień świra na haju :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones