PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790309}
7,3 92 626
ocen
7,3 10 1 92626
7,5 41
ocen krytyków
Cicha noc
powrót do forum filmu Cicha noc

Znakomity dźwięk!

ocenił(a) film na 6

Słychać wyraźnie wszystkie dialogi co rzadkie w polskich filmach

ocenił(a) film na 9
Kambodga

Ja tam rzadko mam problemy ze zrozumieniem dialogów (widać do porządnych kin chodzę :)), ale w tym filmie rzeczywiście dźwięk jest nad wyraz porządny, a przy tym umiejętnie wykorzystany przez reżysera, przede wszystkim podczas długich jazd kamerą we wnętrzu domu. Przewiduję Orła w tej kategorii.

ocenił(a) film na 8
Sqrchybyk

Też sie nie spodziewałam.

Kambodga

Prawda!

ocenił(a) film na 10
Kambodga

szok ! za ten aspekt ocena filmu +2 dla ogólnej

ocenił(a) film na 8
Kambodga

Dźwięk tak dobry, że w pustym kinie Luna nie usłyszałem, kto jest ojcem dziecka. Z kontekstu rozumiem, że brat. Ale oczywiście może być jeszcze gorszy dźwięk.

ocenił(a) film na 8
Pavvik

Dopiero udało mi się obejrzeć film i to chyba jednak nie problem z dźwiękiem tylko nigdzie nie pada dialog kto jest ojcem dziecka, to właśnie wynika z kontektstu.

ocenił(a) film na 8
Kambodga

Szkoda tylko że Testoviron nie był narratorem, idealnie by pasował.

mk34

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

ocenił(a) film na 10
Kambodga

Dlatego tez dostali Orła za dźwięk :) Poprzedziła to oczywiście mowa o tym, jak to bywa z dźwiękiem w polskich filmach :D

Kambodga

no rzeczywiscie jak nigdy .. nie trzeba ogladac z pilotem w reku .. szum trawy leb urywa a mowia jakby kluchy w buzi byly
tu jest po amerykansku !!! czytaj normalnie

ocenił(a) film na 8
Kambodga

Swiete slowa

ocenił(a) film na 9
Kambodga

Dokładnie,dźwięk rewelka,czysty jak polska wódeczka :D

Kambodga

To pierwszy komentarz w życiu jaki przekonał mnie do obejrzenia polskiego filmu. Tym bardziej w nocy gdy wszyscy śpią oo nie będzie trzeba z pilotem w ręku siedzieć żeby dźwiękiem lawirować :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones