PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34583}

Cicha woda

Slap Her, She's French
5,4 1 017
ocen
5,4 10 1 1017
Cicha woda
powrót do forum filmu Cicha woda

a mi sie podobalo

ocenił(a) film na 10

tylko ze zakonczenie bylo glupie.Mogli wymyslec cos innego dlaczego ta francuzka to robila ;P

użytkownik usunięty
vioorka

jak czarno na białym jest w filmie pokazane dlaczego ona to robiła
-Była zazdrosna
-Chciała się zemścić za to co wydarzyło jej się pare lat temu ( język przyczepił jej się do krowiego zadka )
- Chciała uzyskać poparcie u ludzi mimo że ich nie cierpiała ale za żadną cenę nie chciała by ta blondyna była numer 1 w szkole
- każdym podstępem chciała doprowadzić do załamania nerwowego swojej koleżanki

no nic czasami ludzie oglądają filmy nie uważnie
Końcówka jest odpowiednia z happy endem .

ocenił(a) film na 6

ale autorce chyba nie chodzilo o to ze nie rozumie tylko ze zakonczenie bylo wg niej glupie
wg mnie zreszta tez bylo slabe, a film nawet przyjemny choc bez zadnych fajerwerkow
taki nastolatkowy

użytkownik usunięty
El_Magiko

Ja czasami tak mam że nie zobaczę dokładnie co napiszę inny , więc możliwe że pomyliłam post. Widać że się napisałam tu gdzie nie trzeba , ale i tak końcówka pasuje.

ocenił(a) film na 7

Masz rację w filmie jest wyjaśnione dlaczego chciała się zemścić na Starli, ale dlaczego później pojechała do Francji, do kolejnej rodziny, do tego podając się za Starlę? O tym nic nie było. Widocznie taki sposób na życie:)

użytkownik usunięty
Martula1987

albo chciała być taka jak ona , więc podała się dalej za nią , bo spodobał jej się tamtej tryb życia. coś w tym stylu , to już zależy od choroby psychicznej pokrzywdzonej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones