PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=550572}

Cień

Shadow
5,2 1 164
oceny
5,2 10 1 1164
Cień
powrót do forum filmu Cień

Obejrzałem go z ciekawości bo sądząc po trailerze, mógł wzbudzić zainteresowanie. Niestety wielkie było moje rozczarowanie. Film jest tragiczny, denny, głupi, bez klimatu i chyba jeden z najgorszych horrorów jakie wiedziałem. A widziałem sporo.

crackerjack

czyli w trzech słowach i nie obrażając filmu: nie podobał Ci się ?
pardon, w czterech...
A jaki ostatnio horror się podobał ? Bom ciekaw, horrory lubię a ciężko trafić na coś smakowitego. Widziałem o WIELE gorsze horrory niż Shadow którego obejrzenia nie żałuję i serdecznie wszystkim czytającym wątek miłośnikom horroru polecam.

ocenił(a) film na 4
czupurny

Popieram crackerjacka, film strasznie denny, lipne zakończenie.. Mimo nie najgorszej gry aktorskiej, dobrej muzyki i ładnej okładce wystawiam 4/10 . Jak dla mnie zmarnowany potencjał, film był po prostu cienki.

ocenił(a) film na 1
czupurny

Nie podobał mi się.
Ostatnio oglądałem dobry horror - Case 39, polecam bo trzyma w napięciu od początku do końca i o kilka klas przewyższa takie wymysły jak 'Shadow'

crackerjack

Case 39 oglądałem, bardzo dobry horror. Zawsze go polecam w duecie z Skeleton Key.

ocenił(a) film na 9
crackerjack

W dupie byłeś, gówno wi"(e)"działeś...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones