PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34693}

Cielec

Telets
6,7 259
ocen
6,7 10 1 259
7,0 5
ocen krytyków
Cielec
powrót do forum filmu Cielec

W filmie przedstawione są ostatnie dni Wodza Rewolucji Październikowej ( Lutowej wg. kalendarza juliańskiego) Lenin w tym czasie praktycznie nie ma żadnej władzy zostaje odizolowany nawet żadna korespondencja nie dochodzi ( listy były niszczone) Jak wiadomo Włodzimierz Ilicz Uljanow doznał wylewu z czasem jednak jego stan pogorszył. W filmie przedstawiono upadającego wodza uzależnionego od opieki innych których za czasów świetności nawet nie szanował widzimy więc zniedołężniałego samotnego starca. W filmie pojawia się również Stalin. Całość niezwykle ciekawie się ogląda. Obraz filmu jest niezmiernie ciekawy, zmiękczony a przez to także tajemniczy i pełny niedopowiedzeń. Polecam

mglubisz_2

przepraszam, gdzie Luty a gdzie Październik, to dwie różne rewolucje ! Pażdziernikowa wybuchła w nocy z 24 na 25 października (z 6 na 7 listopada według kalendarza gregoriańskiego

panakeja

sory pomyliło się rzeczywiście heh :) hehe

mglubisz_2

jestem tylko człowiekiem i popełniam błędy i przyznaje się do tego ;) bo nic co ludzkie nie jest mi obce
no chyba, że to czepialstwo xd

mglubisz_2

Jak czegoś nie wiem lub nie jestem pewna - sprawdzam, a potem piszę i publikuję. Polecam tę metodę na przyszłość , pozdrawiam !

panakeja

Zwykła pomyłka :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones