PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=27}
5,7 3 437
ocen
5,7 10 1 3437
Ciemna strona Wenus
powrót do forum filmu Ciemna strona Wenus

Przyznam, że może przy próbie zachowania obiektywności nie zasługuje na 8, ale dostał ode mnie
tyle za to, że to bodajże jedyna polska produkcja, jaką widziałem, w której reżyserowi udało się
stworzyć dość mroczny i przepełniony seksem klimat (pomijam Żuławskiego, bo kręcił głównie we
Francji, a Szamanka to gniot).

No i przyznam, że przynajmniej jedna z gwiazdek za Agnieszkę Wagner, która jest w tym filmie
jedną z najpiękniejszych kobiet, jakie widziałem na ekranie. Nigdy nie pojmę jak to możliwe, że nie
znalazło się dla niej więcej dobrych ról, gdy była młoda.

ocenił(a) film na 5
kamilcis

Fakt, przepiękna kobieta, a tak jakoś mało grała/gra

ocenił(a) film na 3
kamilcis

właśnie obejrzałem,ale jakby nie było,przepełnienia seksem nijak nie zarejestrowałem,poza kilkoma wymuszonymi scenami.obecnie chyba nawet w teledyskach jest więcej erotyki,ale nie o to chodzi w filmie,pomijając to,fabuła nie trzyma się kupy a końcówka zupełnie bez sensu i nie wiadomo po co komu stojąca samotnie dziewczyna w mini.Nie polecam.

martinez_12

Przed chwilą pogladalam film.Tez się zastanawiałam nad tym po co ostatnia scena z dziewczyną.Baza do przemyśleń to to ,że Max mówił do Ewy dwa razy w filmie ,że jest chora .Pomyślałam ,że ona sama może znajduje dziewczyny jako późniejszy obiekt jej urojeń i obsesji. Mogło jej siąść na dyńkę to ,że nie mogła spełniać się zawodowo ,mogła nie mogła ,może przez tą chorobę.Trzeba na zimno pogladać drugi raz ,żeby wyłapać wszystkie sceny ,które miały miejsce na prawdę.Ale muszę powiedzieć ,że film niezły ,trochę przypomina mi Czarnego łabędzia .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones