PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877}

Ciemna strona miasta

Bringing Out the Dead
7,1 12 410
ocen
7,1 10 1 12410
6,4 14
ocen krytyków
Ciemna strona miasta
powrót do forum filmu Ciemna strona miasta

Taksówkarz bardzo podobny i jak dla mnie wypadł lepiej.
Cała historia jak dla mnie zbyt chaotyczna i i surrealistyczna, ale takie chyba było założenie.(Tym bardziej że akcję śledzimy z perspektywy zniszczonego psychicznie i fizycznie alkoholika z depresją i początkami
schizofrenii) Do mnie ta forma nie specjalnie trafiła.
Warto zauważyć że film opowiada w dużym stopniu o samotności, a budowanie związku franka z Mary to dla
niego forma terapii i wyjście z kryzysowego momentu w życiu. To i to że w końcu udało mu się kogos uratować. Ostatnia scena w szczególności na to wskazuje.
Tym ciekawszy jest to jak wykorzystał ojca by zbliżyć się do Mary, by potem się go pozbyć i co również
wykorzystuje do budowy dalszej relacji. To pokazuje że z jednej strony jest bezwzględnym egoistą,
z drugiej po części usprawiedliwia go fatalna kondycja psychiczna.
Poza tym świetne interakcje z partnerami z karetek.(Liczyłem na większy udział Goodmana, i to on koniec końców wypadł najsłabiej z całej trójki)
Ogólnie film trochę nudny, ale forma ciekawa i do mnie trafia.

Rammery

Opis perfekcyjny, jak dla mnie, oprócz "niespecjalnie ". Choć wolę "Taksówkarza"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones