to cos w stylu Harrego Pottera i Władcy Pierścienia

to cos w stylu Harrego Pottera i Władcy Pierścienia

• film być może jest stylizowany na harrego pottera...
    natomiast czytałem książkę i różni się znacznie... nie twierdzę ze książka jest dobra... ale napewno sie znacznie rózni od harrego pottera... (nie lubię ani jednego, ani drugiego:P)

natomiast nie ma co porównywać tego typu filmów do władcy pierścieni gdyż nie mogą sie równać (wg mnie) z tą wielką powieścią....

• Filmu nie widziałam, ale książki nie polecam... Strasznie nudna, akcja się strasznie wlecze... Mam nadzieje że film lepszy :)

• Ale ja w ogole nie rozumiem jak mozna powiedziec "cos w stylu Harrego Pottera i Władcy"... To tak jakby porownac tworczosc Verne'a do Matrixa... Niby oba Sci-fi ale roznica jest ogromna.
    Władca Pierścieni to cos zupelnie innego niz Harry Potter. Ma swoj basniowy klimat, fabule itd, a HP to taki chlam dla nastolatkow(choc poczytac/poogladac mozna;)). Dla mnie to zupelnie cos innego.
    ALe to tak nawiasem. Co do samego filmu to nie widzialem, ale juz z samego opisu wychodzi, ze to nieoryginalny i nudny pomysl zdesperowanych komercjalistow.;)

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: