to cos w stylu Harrego Pottera i Władcy Pierścienia

korun1991 korun1991

to cos w stylu Harrego Pottera i Władcy Pierścienia

• TONY TONY

film być może jest stylizowany na harrego pottera...
    natomiast czytałem książkę i różni się znacznie... nie twierdzę ze książka jest dobra... ale napewno sie znacznie rózni od harrego pottera... (nie lubię ani jednego, ani drugiego:P)

natomiast nie ma co porównywać tego typu filmów do władcy pierścieni gdyż nie mogą sie równać (wg mnie) z tą wielką powieścią....

• DAMIANO_7 DAMIANO_7

Ej a wogule opłaca sie zobaczyć ten film??? Wiadomo że jest taki typowo fantasy , coś na podobieństwo Eragona czy Opowieści z Narnii....

• Neo_ Neo_
      ocena: 5

Czy sa stylizowane ? Może w pewnym stopniu tak. nie mniej jednak film był dobry. bo do wspaniałości trochę mu zabrakło. Nie zawsze ekranizacje książek się udaja. Bynajmniej po obejrzeniu tego filmu mam ochotę przeczytać książkę :)

P.S. Niektórzy to chyba oczekiwali,że podstawią wiaderko pod telewizor i krew się będzie lała ale przecież nie o to tylko chodzi w filmach i co niektórzy mogli by to wreszcie zrozumieć.

• Areecki Areecki

jeden z lepszych komentarzy na tym portalu ;D
        Pozdro ...uwielbiam was czytac
        Co do filmu to jeszcze nie ogladałem więc nie będe się wypowiadał

• Zola_3 Zola_3

Filmu nie widziałam, ale książki nie polecam... Strasznie nudna, akcja się strasznie wlecze... Mam nadzieje że film lepszy :)

• VincentaRed VincentaRed

A ja czytałam książkę, nawet 2x, i bardzo mi się spodobała, (jedna z ulubionych fantasy).
      Jednak jak zobaczylam zwiastun to sie załamałam.
      Ekranizacje ksiazek rzadko kiedy sie udaja, a to chyba porazka.. nie wiem czy ogladac w ogole ;x

• miranda_6 miranda_6
        ocena: 3

Film totalne dno!!!!! Nie radzę oglądać!! Dałam 3/10 a i to za dużo jak na ten film. Fabuła denna jak flaczki z olejem. Główny bohater nie miał za bardzo trudnego zadania do wykonania, ale jednak sprawiało mu ono dużo problemów. Film w ogóle nie zaskakujący i łatwy do przewidzenia. Właściwie to od początku już wszystko wiadomo! Do dupy jest zły charakter. Co on robi? Tylko jeździ na tym koniu i nic więcej. Jak ja bym należała do tej starszyzny, to bym się w ogóle nie bała o los świata! Efekty tanie, muzyka nieciekawa. Wynudziłam się jak nigdy. Nie polecam.

• szymalan szymalan
          ocena: 4

Ja również nie polecam tego filmu. Odcinanie kuponów od Władcy Pierścieni i Harrego Pottera. Tandetne efekciartwo, niecharyzmatyczny główny bohater i niemal zero fabuły. 4\10.

• Golden_Rose Golden_Rose

ja też czytałam i mi się bardzo podobała choaćdawno to było :P

film jak zwykle pewnie będzie totalnie niepodobny do książki :)

• KanafaP KanafaP

Ale ja w ogole nie rozumiem jak mozna powiedziec "cos w stylu Harrego Pottera i Władcy"... To tak jakby porownac tworczosc Verne'a do Matrixa... Niby oba Sci-fi ale roznica jest ogromna.
    Władca Pierścieni to cos zupelnie innego niz Harry Potter. Ma swoj basniowy klimat, fabule itd, a HP to taki chlam dla nastolatkow(choc poczytac/poogladac mozna;)). Dla mnie to zupelnie cos innego.
    ALe to tak nawiasem. Co do samego filmu to nie widzialem, ale juz z samego opisu wychodzi, ze to nieoryginalny i nudny pomysl zdesperowanych komercjalistow.;)

• szymalan szymalan
      ocena: 4

ja nie napisałem, że toć w stylu Harrego i Władcy, tylko, że "odcina od nich kupony:. Po prostu od czasu gigantycznego sukcesu tamtych dwóch filmów, hollywood dostało małego hopla na punkcie ekranizacji koeljnych dzieł fantasy. I tyle:) Pozdro:)

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: