PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=438286}

Cierń

Splinter
5,0 6 224
oceny
5,0 10 1 6224
Cierń
powrót do forum filmu Cierń

JEDEN Z LEPSZYCH JAKIE OSTATNIO WIDZIALEM...OCZYWISCIE JAK LAMUSY NIE OGLADAJACE HORROROW BEDA PSIAC ZE SLABY CZY COS W TM STYLU TO NIE SLUCHAC I NIE CZYTAC TYCH DEBILI..SPLINTER JEST FAJNY!!!MOJA DZIEWCZYNA SIE BALA CALY CZAS JAK OGLADALISMY A I JA PALILEM PAPIEROSA Z NERWOW, A NA SLAWNYM PIATEK 13 NUDZILISMY SIE..9 NA 10

ocenił(a) film na 2
ajzakus

jak się boisz takich filmów to znaczy, że ewidentnie za mały na palenie jeszcze jesteś. Uważaj bo nie urośniesz :))) mam nadzieję, że ten wpis był dla jaj.

Rainmaker

To zależy kto ogląda film. Jeśli jest to fan horrorów, to będzie dobra ocena. Jeśli ktoś nie lubi tego typu filmów, to łatwo znajdzie minusy. Ja jako fan tego gatunku daje 7/10.

ocenił(a) film na 7
tomek_wro

Zgadzam się jak dla mnie też 7/10. Film dobrze się ogląda.

ocenił(a) film na 2
tomek_wro

Wybacz, ale jestem fanem horrorów, ale tego filmu "horrorem" nazwać nie sposób... To tak jak by "Allo, Allo" nazwać serialem wojennym :)

ocenił(a) film na 7
Rainmaker

Nie ma to jak sugerować się oceną "wielbiciela horrorów" i ogólnego kina, który ocenia Even Horrizon na 5 a Grę Tajemnic na 8, wspomnę jeszcze o jednym z najlepzzych seriali satyrycznych Wolnej Polski - Halo Hans na 1 to oczym tu można z kimś takim dyskutować.

Typowy Leming, wyborca PO co wierzy w jedzenie Szczawiu i Mirabelek i w to, że Anglicy złamali enigme.

Co do Splintera - dla wielbiciela gatunku must see, dla leminga to są audycje w TVNie tylko polecane,

ocenił(a) film na 3
Rainmaker

dobrze go podsumowałes xD

ajzakus

ja lubie horrory ,ale oglądanie Ciernia to był marnowanie czasu. deliruim operatora ,jak to ktoś wcześniej trafnie ujął ,prawdopodobnie służyło zamaskowaniu niedoskonałości make-upu tytułowego monstrum. historia dobra na 35 minutowy odcinek serialu s-f, albo serii mistrzowie grozy ,or sth, a nie na 1.5 godzinny film. splinter jest fajny jak ktoś nie lubi jeść popcornu w ciszy i musi mieć jakieś tło dzwiękowe. oglądałem gorsze filmy niż Cierń,ale lepszych jeszcze więcej.
mój faworyt jeśli chodzi o cytaty z filmu :
-już dobrze , odetniemy Ci rękę . XD

ocenił(a) film na 6
czupurny

właśnie, ten motyw jest boski :P

ajzakus

OSTATNI DOM PO LEDEJ ten tez mi sie podobAL..ZAJEBISTY..JAK KTOS MA JAKIES SUPER FILMY TAKIE OSTRE I ZARAZEM CIEKAWE NA POZIOMIE TO PROSZE TU PISAC..MOJ ULUBIONY TO BEZ BEN X, KLASS,Adulthood I Kidulthood ..OSTTATNIO JE WIDZIALEM I ZROBILY NA MIE WRAZENIE..

ocenił(a) film na 5
ajzakus

5/10, taki sobie ; p pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
astok0

A mi się ten film podobał :D Co nie znaczy ,że nie oglądałem innych filmów tego gatunku :))))

blazej511

film bardzo średni, nic szczególnego, ale najgorszy też nie jest. oglądałam już bardzo dużo horrorów i muszę powiedzieć, że widziałam dużo lepsze. dałam 4/10

ajzakus

Ok...
Jest dosyc ciekawy, ale też nie jest taki przerażający. W sumie w ogóle nie jest przerażający, ale można obejrzec.
Aha. I jestem fanką horrorów, a wcale nie oceniam tego filmu dobrze.

Lady_Sakura

Moim zdaniem po zestawieniu z innymi horrorami ten film wypada kiepsko. Jak napisał ktoś wcześniej, że jak na film kategorii B nie jest najgorszy i z tym się zgodzę.
Przy wieczornej nudzie można go spokojnie włączyć i obejrzeć. Tylko do niego już się nie wróci.

ajzakus

Mnie sie film podobał ... Klimatem przypomniał mi troche takiego klasyka jak "Coś" (obcy organizm mutujacy ludzkie DNA) Rozumiem ze jednym sie ten film podobal innym nie ... w ostatnich latach ciezko znalezc cos dobrego z gatunku Horrorów a własnie "Ciern" jest takim filmem który przykuł moją uwagę .. nie bede sie sprzeczał bo istnieją lepsze filmy tego gatunku ale jest spora ilosc znacznie gorszych ... poza tym w dzisiejszych czasach czesto Horror jest mylony z filmem akcjii (Blade, Resident Evil 3,4) wiecej w nich akcji niz horroru i być może dlatego "Cierń" dostał moje uznanie ... powrot do klasycznego horroru.... u mnie mocna 7/10

ocenił(a) film na 8
maxns

Mi też się film podobał był odpowiedni klimat i sceny choć faktycznie w ciekawych momentach kamera tak latała ze nerwy mnie brały że nie widać tego "kotka" jak go jej chłopak nazywał ;p po zmutowaniu a mógł to być dość interesujący widok . Ogólnie film zrobił na mnie dość pozytywne wrażenie , temat ciekawy i nowy nie kolejna seria zombie np.a jak się komuś nie podoba to niech nie patrzy , przecież nikt gonie zmusza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones