PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=438286}

Cierń

Splinter
5,0 6 224
oceny
5,0 10 1 6224
Cierń
powrót do forum filmu Cierń

Tym razem mamy do czynienia z Cierniopasożytem. Zapewne jest to nieoficjalny remake nieistniejącego sequela Ptaków ciernistych krzewów... Już widzę, jak oczka panów z Asylum się świecą :D
A na poważnie: Opinie na temat filmu są podzielone, ocena dość ładna, ale każdy będzie mógł sobie wyrobić własną opinię już w najbliższy poniedziałek, 22.04 o 22. Zapraszamy do wspólnego oglądania.

ocenił(a) film na 5
schibowiec

w okopach jeden - cudem ocalały żołnierz - nie pamiętam tytułu, a chcę go ściągnąć dla córki do obejrzenia.. please!!

ocenił(a) film na 6
schibowiec

jeny.... dla córki?! to jej klimaty??? :)

ocenił(a) film na 5
hapibo

lubi, lubi.. ale nie jest już maleństwem i razem oglądamy czasami horrorki

ocenił(a) film na 6
schibowiec

ile ma lat?

ocenił(a) film na 5
hapibo

14

ocenił(a) film na 6
schibowiec

oo!!! mój tato ze mną też w tym wieku oglądał różne filmy, nawet horrory, ale tylko wtedy kiedy mama była w pracy, bo zazwyczaj mi nie pozwalała :D
obejrzałam chyba każdy horror z tamtych czasów, a najbardziej utkwił mi w głowie, taki jeden.... Shakma, czy coś takiego, prędzej Valdziu będzie znał jego tytuł niż ja, o małpie która polowała na ludzi w wieżowcu!
Tato mnie wtedy wystraszył na maksa, kiedy w jedenj z kulminacyjnych scen z windą.... z całej siły popchnął mój fotel do tyłu!!!

schibowiec

Kiedyś coś takiego zacząłem oglądać ale się bałem, dawno temu xD Coś było w ciemności pod bunkrem i wyłączyłem jak jeden z żołnierzy podszedł do drzwi prowadzących do tej ciemności i odsunął zasuwkę by tam spojrzeć... Przynajmniej tak to pamiętam xD

ocenił(a) film na 6
Valdoraptor23

oż materdeniu... ja też chce to zobaczyc!!!!!!!!!!!!!!! :)

ocenił(a) film na 5
hapibo

Bunkier SS - klimatyczny i fajny film , z ciekawym zakończeniem . Polecam, mi się podobał

ocenił(a) film na 6
schibowiec

bunkier ss - jak nie zapamiętam, to tu przyjdę :) ale to horror jest?

ocenił(a) film na 5
hapibo

w opisie jest horror wojenny, więcej nie powiem.
nie chcę psuć przyjemności oglądania
:)

ocenił(a) film na 6
schibowiec

aaaaaaaaaaaaaaaaa! to dlatego go jeszcze nie widziałam, bo jak widzę w opisie "wojenny" to omijam wszystkie filmy szerokim łukiem!

ocenił(a) film na 5
hapibo

tylko nie pomyl go z filmem Bunkier - tam siedzi zamknięta grupa młodzieży, też w miarę ciekawy , ale mi się mniej podobał. Ale, każdy ma swój gust

ocenił(a) film na 5
Valdoraptor23

film, o którym piszesz to bunkier SS, ale przypomniało mi się !! film , o który pytałem to Deathwach

schibowiec

O, dobrze, że Ci się przypomniało :)

ocenił(a) film na 5
Valdoraptor23

skojarzyło mi się - cierń / druty kolczaste ,a tytuł kiedyś wyleciał mi z głowy.
ale czasem tak bywa , że po prostu klapka mi się odblokowała.
nie przeszkadzam już..

schibowiec

Polecam podobny "Eksperyment SS" oryginalnie "Outpost" - też jest dobry.

Mimo pikającej baterii udało mi się to napisać - inaczej nie mógłbym zasnąć.

Kermik

Dobranoc! Przyjemnego seansu, gładkiego (bez zbędnych kolców) oglądania i komentowania wszystkim życzę!

Kończy mi się bateria a ładowarkę zostawiłem w pracy. Będę oglądał bez cennych komentarzy, choć zastanawiam się czy warto drugi raz, gdy pamiętam każdą scenę. Bez odbioru.

Kermik

Dobrej nocy :)

Kermik

Doooobraaanoooc

ocenił(a) film na 6
Valdoraptor23

Wracając do tematu zapominalstwa i gapiorstwa.
ostatnio leciała Brigit Jones, był u nas Mario z Asią i zupełnie bez ogródek i z wielkim rozbawieniem zostało mi oświadczone, że to FILM O MNIE!!!
Ja nie mogę... :):):)
A posumowaniem tego było... wszyscy jedliśmy popcorn, uśmialiśmy się przy tym filmie, ale tylko mi kupa popcornu leciała z rąk, szukałam go pod stołem - nie ma! śmiali się ze mnie, ze już jakieś zwidy mam, albo że pochłaniam go stopami!
po jakimś czasie zrobiło mi się gorąco, ściągam bluzkę i łup, co najmniej 30 sztuk zza bluzki mi wyleciało!!!
Pialiśmy jak opętani!!!
ech.... xD

hapibo

Hahahahahahahaha

Valdoraptor23

wszystko zniosę ale te ręce z kolcami mnie wykończą newowo - to nie jest stanowczo Pan Rączka z Rodziny Adamsów :)

ocenił(a) film na 6
martini777

hahahahahahaha no nie :)

hapibo

o żesz... te złamanie ręki było okropne, ale odłamanie pustakiem mnie zabiło.....

ocenił(a) film na 6
martini777

i pan teraz se siedzi i wspomina życie, jakby nigdy nic, na pewno ręka go nie boli!!!

hapibo

twardziel... ma cochones :)

hapibo

jestem ciekawa ile jednorękich skazańców ta laska widziała :)

ocenił(a) film na 6
martini777

teraz bedzie żeźnia, jak mu beda ciąć rękę!!!

hapibo

skojarzyło mi się 72 godziny... tam też rękę sobie gościu SAM ucina ...

ocenił(a) film na 6
martini777

tak? nie widziałam tego... albo lepiej napiszę, że nie pamiętam, zebym go widziała! :)

hapibo

no to zepsułam ci... sorry za spoiler ;(

ocenił(a) film na 6
martini777

cos,ty jak tego nie widziałam, a kiedy zobacze to na mur beton nie bede pamietac coś napisała!

hapibo

:)

hapibo

dał sobie rękę uciąć za dziewczynę

ocenił(a) film na 6
Antoninus

nie za dziewczynę, z ciekawosc!

hapibo

oj tam
a swoją drogą, ja już też odpadam, daje 5 i idę spać
dobranoc

Antoninus

dobranoc

ocenił(a) film na 6
Antoninus

spokojnej nocy, omijaj róże z daleka i żywopłoty, jutro w drodze do pracy!!!
niech moc niewidzialności będzie z Tobą!!!

:)

ocenił(a) film na 6
Valdoraptor23

i na końcu jak zwykle , niezawodny: PIESEŁ CIERNIOWY :) [nazwę dedykuję dzis nieobecnej Sammaricie :)] :)

hapibo

dobrej nocy życzę:) dziś dotrwałam do końca :)

ocenił(a) film na 6
martini777

brawo!!!!!!!!!!!!!!!!! :))))))))))))))))))
spokojnej nocy :)
ja się też już ewakuuję, pranie jeszcze stawię, wykąpać się trzeba hihihuhui :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones