PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714005}
5,7 27 794
oceny
5,7 10 1 27794
5,2 6
ocen krytyków
Circle
powrót do forum filmu Circle

Jeśli interesujesz się psychologią, a dokładniej zachowaniem ludzi w obiektywnie trudnych sytuacjach, to będziesz filmem wprost zachwycony, gdy ujrzysz do jakich gierek, zachowań, czy antywartości uciekają się bohaterowie, dowodząc, że w sytuacji zagrożenia życia w ludziach do głosu dochodzi tylko jeden głos - PRZEŻYĆ! Jeśli zaś liczysz, że film będzie okraszony sporą dawką przemocy, tylko dlatego, że należy do gatunku horror, to nie sięgaj po ten film, bo srogo się zawiedziesz...

ocenił(a) film na 10
marcinbelc

Jest prawie pierwsza w nocy. Przede mną nauka trzydziestu stron terminów na wtorkowego kolosa, dwie prace do napisania i mnóstwo innych, samozwańczych obowiązków. Zastanawiałam się, czy zabrać się za ten film, czy nie będę potem mieć poczucia winy, że zmarnowałam półtorej godziny wkuwania na jakieś miałkie gówno i wtedy przeczytałam Twoją opinię, która zdecydowanie przekonała mnie, że to mogą być jedne z lepszych minut tego dnia. Dlatego zabieram się za oglądanie. Szczególnie po zdanie "Jeśli zaś liczysz, że...". Zdecydowanie mnie ta opinia wygrała. Dzięki^^

użytkownik usunięty
namii

now kiss

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones