PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31378}

Cisza

6,1 2 289
ocen
6,1 10 1 2289
Cisza
powrót do forum filmu Cisza

Film nieśpieszny, przeciągnięty, nastroju doskonale dodaje muzyka T.Stańko. Historia niebanalna. Gra aktorów przyzwoita. Zakończenie również niebanalne.

Widzę że jest wiele opinii negatywnych, jednak uważam że film jest bardzo dobry, a oceniam dosyć krytycznie. Nie jest to jednak film na popołudnie czy ranek. Uważam że to typowy film na nocne samotne oglądanie. Film widziałem późną nocą, o 3-4 godzinie i doskonale pasował do takiej pory dnia (nocy).

Rozumiem, że gdybym oglądał ten film z ludźmi, w środku dnia, możliwe że wydałby mi się nudnawy, jednak uważam że ocena i opinie które tu widzę, są przesadzone i należy ten film docenić.

8/10, i +1 za muzykę = 9/10. Pozdrawiam. Mam nadzieję że innym również się podobał, bo myślę że jest w nim naprawdę coś, obym nie tylko ja to dostrzegł.

ocenił(a) film na 8

Jestem świeżo po projekcji i szczerze powiem, że mi też się podobał. Właśnie o to w nim chodziło, by był wolny, do pomyślenia. Tylko ciekawi mnie skąd tytuł "Cisza".

ocenił(a) film na 7

obejrzałem i to w ciągu dnia :), naprawde z dużym zainteresowaniem. Kinga Preis dla mnie b. dobra. całość 7/10

ocenił(a) film na 6
Rado101

Ja też w ciągu dnia i bardzo mnie zainteresował, ciekawy scenariusz, jak zwykle świetna gra Kingi Preis i jedna z lepszych ról B. Opanii

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones