Ulubione teksty podawajcie najciekawsze teksty z filmu

barezi barezi
ocena: 10

... mają iloraz inteligencji mniejszy niż rozmiar butów ...

• Redox Redox
    ocena: 9

Już powstał taki temat:
    http://www.filmweb.pl/topic/522049/forum+na+najlepsze+teksty...

• TURSKI TURSKI
      brak oceny

Dzięki za pamięć, ale i tak nikt jeszcze nie odpisał:)

• Abigail87 Abigail87

Cichy Bob: You know, there's a million fine looking women in the world, dude. But they don't all bring you lasagna at work. Most of 'em just cheat on you.

• wojtimosi wojtimosi

37! :D

• Trias Trias

"-Thirty-seven! My girlfriend suck thirty-seven dicks!
    -In a row?"

"(do swojej dziewczyny) Hey, try not to suck any dick on the way through the parking lot... (do faceta, który poszedł za nią) Hey! Hey you, get back here!"

"I need one each of the following tapes: Whispers in the wind, To each his own, Put it where it doesn't belong, My pipes need cleanig, All tit fucking volume 8, I need your cock, Ass worshipping rimjobbers, My cunt and eight shafts, Cum clean, Cum gargling naked sluts, Cum buns 3, Cumming in socks, Come on Eileen, Huge black cocks with pearly white cum, Girls who crave cock, Girls who crave cunt, Men alone 2: the KY connection, Pink pussy lips. Oh, yeah, and All holes filled with hard cock... Yup... Oh, wait a minute. What was that called again?"

"-I was only pointing out that you weren't paying any attention to what I was saying.
    -And I hope it feels good.
    -You hope what feels good?
    -I hope it feels so good to be right. There's nothing more exhilarating than pointing out the shortcomings of others, is there?"

"Do you have the one with that guy who was in that movie that was out last year?"

"-Hi, Randal.
    -Thirty-seven!?"

Dante: You've got a customer.
    Randal (do klienta): What? What do you want?

"-And he told you all of that?
    -Pretty much. All except the latent homosexuality part, that's just my theory."

• Trias Trias

Poprawka do pierwszego:
      "-Thirty-seven! My girlfriend sucked thirty-seven dicks!
      -In a row?"

• yaxa_2 yaxa_2

'Moja miłość gorąca jak huta...Szaleeeeńcaaaa!!! Ciągnij mi druta, Szaleeeeeńcaaaa!!!'

'Strasznie to, stary, pojebane'

Moi faworyci to Randal i Cichy Bob :D

• yaxa_2 yaxa_2

No i oczywiście lista filmów podawana przez Randala, a zwłaszcza:
      'Wszystkie dziury biorę z góry', Zakochani widzą bobry' oraz 'Dziewczyny w chujowej potrzebie'.

Polskie tłumaczenie wpisuję się w klimat filmu, respekt dla tłumacza i fantazji w przerobieniu tamtych tytułów na polski grunt. :D

• Fishbon3r Fishbon3r

Tak czy siak, sztandarowy tekst:

Dante: I'am not even suppose to be here today.

Film jest świetny.

• Parymka Parymka
    ocena: 10

-"zobacz kto przyszedł. Pieprzony ludzki odkurzacz" LOL2 Ja pierdzielę, ten film jest odjechany. Inteligentne teksty i gra aktorska Jay'a powalajaca. :D Zajebisty

• eey eey
    ocena: 8

'Jak jeszcze kiedys cos ode mnie kupi, to mu sie chyba zesram do torby!' i ogolnie cala ta scena pod sklepem - majstersztyk ;)

• Trias Trias

-Are there any balls down there?
    -About the biggest pair you've ever seen, dingleberry!

• Matey90 Matey90

Zamówienie kaset video (widziałem tylko wersje z polskim lektorem), czyli:
    "Zakochani widzą bobry", "Dalej w dupe 3" , itp.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
WTF:false,ads:true