PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=778075}
5,3 6 946
ocen
5,3 10 1 6946

Clinical
powrót do forum filmu Clinical

WIELKA SZKODA

ocenił(a) film na 8

że Polakowi nigdy nikt nie dogodzi... jeżeli ktoś nie lubi takiego typu filmów to po co je ogląda i zaniża ocene ? ja nie lubie komedii to nie oglądam, nie wypowiadam się bo najzwyczajniej nie mam w tym obycia. Natomiast ten film jest mega, niestety nie każdy go potrafi zrozumieć....

Soxhlet

A dopuszczasz w ogóle do głosu taką możliwość że ktoś się po prostu natknął na ten film i go obejrzał? Nie spodobał się to dał niską ocenę. Każdy ma prawo oceniać jak mu się podoba. Gdyby każdy miał oceniać tylko te filmy które mu się podobają to każdy film miałby ocenę od 8 w górę... Po co w ogóle byłby rankingi filmów, konkursy, festiwale, nagrody...
Co za bezsensowne rozumowanie...

Soxhlet

Komentarz tak głupi, że nie powinno go tu być. Nie o typ filmu chodzi tylko o film. Dałbym 5 temu filmowi, ale za takie pierdzielenie dam 1 i sie ogarnij.

ocenił(a) film na 6
Soxhlet

Jest nieźle, tylko twórcy nie bardzo wiedzieli w którą stronę iść - thrillera psychologicznego czy horroru.

ocenił(a) film na 4
Soxhlet

Lubię thrillery i dlatego obejrzałem. Możesz wyjaśnić, co w nim jest mega? Straumatyzowana terapeutka i pacjent zastawiający na nią sidła. Przez pierwszą połowę mdłe, w drugiej już irracjonalne i nużące. Nie chodzi o sam scenariusz, ale wszystkie dekoracje rasowego thrillera, które tutaj wywołują jedynie ziewanie. Nudny.

ocenił(a) film na 5
Soxhlet

Dokładnie tak samo uważam. Trzeba wiedzieć, co się ocenia. Oglądałam ostatnio przypadkiem musical tylko że względu na grającego tam aktora i nie dałam oceny 2, bo wkurza mnie, że ciągle śpiewają i głupio tanczą. Oceniłam film pod innymi względami. Fabuła, gra aktorska, stroje. To są też rzeczy, które bierze się pod uwagę oceniając.

ocenił(a) film na 6
Soxhlet

Film jest dobry, troche zagmatwany ale warto go zobaczyć. Ja oceniam go na 6. Nie porywa ale nie jest zły. Ludzie którzy piszą o kostiumach i grze aktorskiej ok ale nie o to w tym filmie chodzi. Fanom scen jak z teksańskiej masakry czy innego bullshitu stanowczo odradzam.

ocenił(a) film na 7
Soxhlet

Mnie też się spodobał, głównie ze względu na świetną muzykę. Gra aktorska była też całkiem dobra. Jednak ze względu na kilka luk w fabule, wątków nie do końca rozwiniętych, zwłaszcza chodzi mi o wątek tego faceta ze zdeformowaną twarzą, nie dałbym "8". Jednak zgadzam się, że średnia ocena około "5" dla tego filmu jest trochę myląca.

ocenił(a) film na 3
Soxhlet

Najważniejsze, żeby Tobie dogodzić. Co lubisz, bdsm czy scat?

ocenił(a) film na 5
Soxhlet

Ah, standard. "Nie zgadzam się z waszymi ocenami to powiem jak chujowo Polacy oceniają filmy oraz że nie znają się na kinie". FFS, please.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones