PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=265416}
6,3 5 780
ocen
6,3 10 1 5780
Something New
powrót do forum filmu Something New

Jestem pod wielkim wrażeniem jego aktorstwa, gestów, mimiki, sposobu poruszania się, swobody. Wow! Jest najbardziej wyrazistym punktem filmu. Poza tym film ogląda się przyjemnie po pierwszych 20min., ale gdyby inny aktor grał Briana to już mogłoby być dużo gorzej. 6/10.

ocenił(a) film na 5
paula_375

Tak, lubię Go w serialu MENTALISTA.

ocenił(a) film na 7
mnulka

O tak, jestem w trakcie oglądania tego serialu, czekam na 4ty sezon :) Ale mógłby facet dostać główną albo chociaż znaczącą rolę w jakimś pełnometrażowym filmie, który nie byłby kolejną komedią romantyczną.

ocenił(a) film na 5
paula_375

Zgadza się, bo facet wydaje się mieć talent.

ocenił(a) film na 8
paula_375

Gra główną rolę w filmie Czas odkupienia z 2009 roku ;) Nawet ciekawy film.

ocenił(a) film na 7
alienowa

Widziałam właśnie ten tytuł w jego filmografii, na bank obejrzę ;) Chodziło mi też bardziej o to, że facet nie zagrał w niczym po 2011 roku (nie wliczając "Daję nam rok" i serialu). Dziwię się reżyserom.

ocenił(a) film na 8
paula_375

Reżyserzy nawet nie wiedzą co tracą ;)

użytkownik usunięty
paula_375

Pewnie podoba ci się! :D

ocenił(a) film na 7

Masz rację, bardzo mi się podoba, ale nie przeszkadza mi to w racjonalnym i sprawiedliwym ocenianiu jego gry :)

użytkownik usunięty
paula_375

Mi jak się podoba jakaś aktorka to nie potrafię ocenić jak gra. ;(
Fanka Mentalisty?Ja jestem fanem ;D

ocenił(a) film na 7

No bo to niełatwe, może z czasem nabierzesz taką umiejętność :) Zdecydowanie fanka, jestem w trakcie oglądania 5 sezonu.

użytkownik usunięty
paula_375

Dlaczego nie wypowiadasz się na forum Mentalisty? ;) Ja oglądam nowe odcinki teraz. :D

ocenił(a) film na 7

Bo tam jest pełno spoilerów zdradzających fabułę ;( Ale jak mnie natchnie to się tam wypowiem :)

użytkownik usunięty
paula_375

Ja całe forum opanowałem. ;D

paula_375

Nie ma co, twój awatar mnie trochę niepokoi...

:)

ocenił(a) film na 7
apukm

Za dużo seriali się naoglądałam ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones