PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4713}

Coś

The Thing
7,5 103 903
oceny
7,5 10 1 103903
8,0 28
ocen krytyków
Coś
powrót do forum filmu Coś

Blair

użytkownik usunięty

Wie ktoś kto mógł zainfekować Blaira bo natknąłem się na dwie teorię, jedna mówi że Blair został zainfekowany przez Dog-Thing i dlatego zniszczył pojazdy żeby zdobyć część do budowy statku kosmicznego a druga że został zainfekowany przez Norris-Thing gdy padło zasilanie i zginął Fuchs. Długo zastanawiałem się nad tym i żaden pomysł nie przyszedł mi do głowy.

ocenił(a) film na 9

Myślę, że helikoptery i koparkę niszczył w momencie kiedy nie chciał aby Coś wydostało się poza obóz i tym samym sam jeszcze nie był zainfekowany. Najbardziej logiczne jest, że to nastąpiło po tym jak został zamknięty w warsztacie, ale kto się do niego tam dostał- Norris czy Palmer i w którym momencie nie da się odgadnąć. Trzeba zwrócić uwagę, że nawet kiedy szukano Fuchsa i Blair chciał wrócić do obozu to drzwi wciąż były zabite deskami, z drugiej strony to mogło być upozorowane bo przecież Blair-Thing musiał od jakiegoś czasu zbierać elementy do swojego statku. Możliwe i do tej hipotezy przychyliłbym się najbardziej, że ani Norris ani Palmer nie musiał infekować Blair'a gdyż zaraził się on pojedynczymi komórkami/tkankami pracując przy nich bądź przy zabijaniu zainfekowanych psów.

Bers

Pojedyncze komórki mogłyby mu zaszczepić wzorzec, ale to za mało, żeby infekcja się rozprzestrzeniła na całego nosiciela

Jakkolwiek by się nie zaraził, wszyscy, którzy nie oglądali jeszcze filmu, mogą się dowiedzieć, że się zaraził. Warto zaznaczać, że temat może zawierać spojlery ;) Myślę, że ta wersja z pojedynczymi komórkami jest prawdopodobna. A pamiętacie tę scenę jak pierwszy raz zobaczyli Coś w kojcu dla psów? Wydawało mi się, że jakby część tego organizmu uciekła wtedy przez deski w zadaszeniu, i to mogło potem się schować przed zimnem w którymś z budynków, czekając na samotną ofiarę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones