Ranking horrorów!

ostatnia wypowiedź: foxx76
Reven_4 Reven_4
ocena: 10

Myślę, że dobrze by było, gdyby na Filmwebie obok ogólnego rankingu filmów powstało coś takiego jak ranking filmów w swoim gatunku np Top 100 horrorów. Wtedy dużo łatwiej byłoby wskazać najlepsze filmy w swoim gatunku. Bo np obecnie "Coś" jest jednym z lepszych horrorów w historii, a zajmuje w top filmy dopiero 154 miejsce. Może by tak napisać do administracji taką propozycję ?

• gumis1412 gumis1412
    ocena: 8

To jescze zrobic top100 akcji, biografi, sensacji, dramatu, komedi, czarnej, komedi, animacji. i tak dalej. a co jesli jeden film ma trzy kategorie?

• foxx76 foxx76
    ocena: 9

Ale przecież coś takiego już jest. Nie będe opisywał Ci jak to zrobić. Poprostu wciśnij link poniżej, a napewno sam się skumasz jak coś takiego ustawić.

http://www.filmweb.pl/film/top/world?country.id=&genre.i...

"Coś" jest aktualnie na 7. miejscu w kategorii horrorów.

• Reven_4 Reven_4
      ocena: 10

Wiem wiem... Można to wysortować. Ale dopiero wtedy to widać. Tylko mogłoby być bardziej przejrzyście tzn widoczne na stronie głównej filmu.

• foxx76 foxx76
        ocena: 9

Niby tak, ale ja cenię filmweb za przejrzystość. Posiadając tak potężną ilość wiedzy w swoich bazach zawsze otrzymujemy informacje najpotrzebniejsze, jeśli chcemy wiedzieć więcej to szukamy głębiej i przeważnie to znajduje. Przecież łatwo można znaleźć rankingo którym mówimy, więc po co jeszcze to gmatwać?

Przy okazji wspomnienia o rankingu horrorów filmweb, chciałbym zauważyć, że ranking jest bardzo trafiony. Oczywiście nie wszystkim wszystko będzie pasować, ale mimo tego filmy w czołowej dziesiątce to prawdziwe klasyki, niezapomniane filmy grozy, nie tanie horrory dla nastolatków, ale prawdziwe kino strachu. Tylko nam gratulować, że wiemy co dobre :D

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: