PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4713}

Coś

The Thing
7,5 104 071
ocen
7,5 10 1 104071
8,0 30
ocen krytyków
Coś
powrót do forum filmu Coś

Ranking horrorów!

ocenił(a) film na 10

Myślę, że dobrze by było, gdyby na Filmwebie obok ogólnego rankingu filmów powstało coś takiego jak ranking filmów w swoim gatunku np Top 100 horrorów. Wtedy dużo łatwiej byłoby wskazać najlepsze filmy w swoim gatunku. Bo np obecnie "Coś" jest jednym z lepszych horrorów w historii, a zajmuje w top filmy dopiero 154 miejsce. Może by tak napisać do administracji taką propozycję ?

ocenił(a) film na 8
Reven_4

To jescze zrobic top100 akcji, biografi, sensacji, dramatu, komedi, czarnej, komedi, animacji. i tak dalej. a co jesli jeden film ma trzy kategorie?

ocenił(a) film na 9
Reven_4

Ale przecież coś takiego już jest. Nie będe opisywał Ci jak to zrobić. Poprostu wciśnij link poniżej, a napewno sam się skumasz jak coś takiego ustawić.

http://www.filmweb.pl/film/top/world?country.id=&genre.id=12&year=

"Coś" jest aktualnie na 7. miejscu w kategorii horrorów.

ocenił(a) film na 10
foxx76

Wiem wiem... Można to wysortować. Ale dopiero wtedy to widać. Tylko mogłoby być bardziej przejrzyście tzn widoczne na stronie głównej filmu.

ocenił(a) film na 9
Reven_4

Niby tak, ale ja cenię filmweb za przejrzystość. Posiadając tak potężną ilość wiedzy w swoich bazach zawsze otrzymujemy informacje najpotrzebniejsze, jeśli chcemy wiedzieć więcej to szukamy głębiej i przeważnie to znajduje. Przecież łatwo można znaleźć rankingo którym mówimy, więc po co jeszcze to gmatwać?

Przy okazji wspomnienia o rankingu horrorów filmweb, chciałbym zauważyć, że ranking jest bardzo trafiony. Oczywiście nie wszystkim wszystko będzie pasować, ale mimo tego filmy w czołowej dziesiątce to prawdziwe klasyki, niezapomniane filmy grozy, nie tanie horrory dla nastolatków, ale prawdziwe kino strachu. Tylko nam gratulować, że wiemy co dobre :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones