PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401773}

Coś

The Thing
5,8 49 468
ocen
5,8 10 1 49468
5,6 5
ocen krytyków
Coś
powrót do forum filmu Coś

1) Jak sie wyciaga aliena z lodu to wypadałoby dać chociaz jedna osobe do pilnowania.
2) Skoro wybił sie z lodu w bazie to dlaczego tego nie uczynił wczesniej i nie podbił antarktyki?
3) Dlaczego nie zadzwonili po support do Norwegii albo USA?
4) Szukanie aliena początkowo gołymi rekami lub uzbrojonym jedynie w pistolety (jak statek kosmiczny przylatuje to nalezy oczekiwac ze ma technologie zabójczą wiec nie wiem co chcieli zdziałać pistoletami)
5) Dlaczego nie uzyli tych granatów?
6) Beznadziejne sceny ze statkiem kosmicznym i tym alienem z ludzka głową pod koniec filmu, bardziej to było smieszne niz straszne :D

ocenił(a) film na 6

1) po co pilnować kostki lodu???? (duuh..)
2) tu się zgadzam. Powinni go rozmrozić i dopiero wtedy mógłby wyjść
3) dzwonili, ale jeśli oglądałeś uważnie, padła łączność
4) ?? To była grupa badaczy a nie armia
5) Granaty miały być tylko dla zabezpieczenia, bo kosmity nie mogły zabić - dało się go tylko spalić
6) na pewno udał im się moment gdy nagle wyskoczył ze ściany, dosłownie podskoczyłem na kanapie.

ocenił(a) film na 7
TheJungle

2) No przecież ewidentnie chodzi o to, że wywiercili mu dziurę, Kate mówiła, że nie wiadomo, jak zamrożony organizm zareaguje na taką zmianę (chociaż pewnie spodziewała się raczej obumarcia tkanki, którą chciała zbadać, a nie krwawej rzezi :P). Nie mam podstaw edukacyjnych, by coś więcej powiedzieć, może wystarczyła ta dziurka, by rozszczelnić jakieś ciśnienie, cokolwiek, a w litej bryle lodu nie miał jak się "ożywić" :P Zresztą, był to kosmita, kto wie, czego mu do życia potrzeba ;P W każdym razie, wg mnie film jednoznacznie wskazywał, że głupotą naruszyli jego lodowe więzienie i dzięki temu mógł się uwolnić.

ocenił(a) film na 6
Hydeist

Zgadza si - głupotą. Ale tutaj nie moge ci przyznać racji ponieważ to co piszesz o lodzie powoduje sprzeczności w samym filmie - on >zamarzł<, co wskazuje że niska temperatura uniemożliwiała jego funkcjonowanie. Nawet jeśli przez nawiercenie do wnetzra dostała sie odrobina ciepłego powietrza, to w życiu nie wystarczyłoby to żeby w ciągu doby ogrzać ciało kosmity. To spekulacje, no ale ludzie.. logika tu dużo podpowiada akurat, prawda?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones