PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401773}

Coś

The Thing
5,8 49 467
ocen
5,8 10 1 49467
5,6 5
ocen krytyków
Coś
powrót do forum filmu Coś

Te kobiety..

ocenił(a) film na 7

Czy tylko ja przez cały film odnosiłam wrażenie, że główna bohaterka jest wepchnięta do scenariusza na siłę i tylko po to, aby nikt nie mógł zarzucić, że płeć piękna jest dyskryminowana? Bardzo lubię oglądać silne babki na ekranie kin, chociażby w Obcym, ale tutaj kompletnie nie pasowała mi rola miłej dziewczyny rozstawiającej po kątach kilkunastu facetów. Uważam, że trochę odebrało to całości filmu "smaczku".

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Radiw84

Może nie w kuchni, ale zdecydowanie nie w tym filmie ;)

ocenił(a) film na 8
viLyssa

respect +700

ocenił(a) film na 8
Radiw84

racja i w łożu

ocenił(a) film na 8
viLyssa

Film mi się podobał, ale rzeczywiście aktorka grająca główną postać była kiepska. I za młoda i za słodka. Trochę mnie to denerwowało kiedy oglądałem ten film. Również nad efektami mogli trochę bardziej popracować, ale ogólnie film dobry. Fajnie się ogląda wracając pamięcią do pierwszego "Cosia" :)

użytkownik usunięty
viLyssa

Racja. w "Hołdzie brunetkom" wyglądała jak na właściwym miejscu.

ocenił(a) film na 8

jej miejsce to łoże :)

ocenił(a) film na 6
viLyssa

Wczoraj (Warszawa, ulica Młodzieńcza) młoda dziewczyna wyjechała Corollą na czołówkę (na mnie). Całe szczęście, że było to na wysokości przystanku autobusowego (linia 527, 145), tam uciekłem - dzięki Ci Panie Boże! Będąc na świeżaka po obejrzeniu filmu, pomyślałem sobie, czy to "coś" w ogóle myśli... A może nie? Nie wiadomo...

viLyssa

Oglądałem gdzieś tak od połowy i zaskoczyła mnie główna bohaterka. Ona chyba spotyka obce istoty kilka razy w miesiącu. Stwór paskudny jak diabli, trochę dziewczyna się pokrzywiła, załatwiła drania i siła spokoju. Żadnego stresu, trzęsących rąk, spokojnie pozbyła się fałszywego kolegi. Inny człowiek spier... by przez śniegi jak najdalej od koszmaru, ale nie ona. A Ripley to dopiero miała cykora w Obcym.

ocenił(a) film na 10
Piramidoglowy

No tak z drugiej strony w pierwszej części też nie było jakiejś paniki no może po za tym gościem z pukawką. Główny bohater Kurt Russell nie zrobił siku w majtki nie skuli się nie sał palca zupełnie jak by spotkał obcych codziennie. No co najmniej w jednej scenie wygląda na nieco bardziej wystraszonego jak wyskakuje ta bestia z kilkoma głowami zresztą pozostali miel podobnie.

A Ripley w pierwszej części też zachował zimną krew w sumie dopiero w drugiej części widać skutki traumy. Ludzie rożnie reagują na stres niektórzy od razu a inni dopiero po jakimś czasie.
Oceny aktorów ogólnie na fimweb są wzięte z d... aktorzy wyżej niż aktorki dzieci wyżej niż dorośli.

ocenił(a) film na 8
czarnylis7

ripley kiedys bym też brał

ocenił(a) film na 8
Piramidoglowy

takie wariatki są najlepsze w łożu :)

ocenił(a) film na 8
viLyssa

zajebista dupcia lubie feministki szalone

ocenił(a) film na 5
viLyssa

Nie rozstawiała po kątach facetów, tylko Szwedów, a z nich to takie delikatne paniusie z brodami Wikingów.

ocenił(a) film na 7
per333

Jakich znowu Szwedów? Z Norwegii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones