PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=290628}
7,0 813
ocen
7,0 10 1 813
Co dalej z tobą, Karolinko
powrót do forum filmu Co dalej z tobą, Karolinko?

ale jednak jest cos co odrzuca, niby ona chce wyjsc z tego całego towarzystwa ale z innej perspektywy widac że brnie w to dalej, zwłaszcza jej słownictwo i wyrażanie emocji jest tutaj bardzo nie na miejscu PATOLOGIA straszna małe szanse na wyjscie z tego całego bagna.

kiling88

Oglądałam ten film i wydaje mi się, że jej słownictwo, zachowanie, znajomi - to wszystko było zależne od środowiska, w którym żyła.
Mieszkała w najgorszej części miasta, w zrujnowanej kamienicy, znajomi często byli pod wpływem procentów, czuła, że jest sama - potrzeba dużo samozaparcia i wiary we własne siły, żeby z tego wyjść. Także dlatego. że już w dzieciństwie było jej trudno - skąd miała wiedzieć jak sobie poradzić? W filmie widać, że warto jej pomóc.
Imię Norwid dla synka - cudne :)

ocenił(a) film na 7
martusia_468

Też tak myślę martusia_468. To, że zachowywała się tak, a nie inaczej było w 90% kontynuacją tego, co działo się u niej w rodzinie- odrzucenie, pijaństwo itd.- tak patologia! Dziewczyna jednak się stara, a podejście do małego ? Widać, że potrafi kochać... Ciekawe, co dzisiaj z nią i Norwidem się dzieje... Reportaż świetny, brawo dla autorki.

palinka9999

Także jestem ciekawa czy Karolinie udało się wyjść z tego środowiska, ciągnącego ją w dół.

martusia_468

udało się chyba co można zaobserwować na jej fb

ocenił(a) film na 7
iwona1510005

Możesz podać link do jej fb?

kiling88

zapewniam cię, że takim słownictwem prywatnie operują też ludzie po studiach :P

kiling88

ta Karolinka to nieodwracalna patologia

ocenił(a) film na 9
kiling88

chyba masz brokuła zamiast mózgu i z domu wychodzisz tylko z jorkiem jak Ci mama każe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones