PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=633150}

Co jest grane, Davis?

Inside Llewyn Davis
6,7 26 355
ocen
6,7 10 1 26355
7,4 31
ocen krytyków
Co jest grane, Davis
powrót do forum filmu Co jest grane, Davis?

Najlepsze jest to, że ludziom się te piosenki podobają, a według mnie twórcy filmu zwyczajnie wyśmiewają taką chałturę. Szkoda, że sami przy tym nie stworzyli nic bardziej wartościowego.

A może ten film taki właśnie miał być... takie C, G i D.

W sumie najlepszym podsumowaniem jest to co mówi John Goodman w samochodzie i to właściwie jedyny sensowny moment tego filmu.

Kompletna porażka i zawód.

Symbolika? Litości... a kiedy przeczytałem wywody czyjeś tam, o tym jak głęboki jest wątek powrotu kota do domu... Serio, czuję się czasem jak w skeczu Pythonów.

Ciekawe kto pierwszy napisze, że nie zrozumiałem filmu i stąd ta opinia. Fakt, nie rozumiem jednego - mianowicie jak można wyrzygać coś tak słabego, nudnego i pozbawionego treści mając jednocześnie tak wiele doświadczenia i talentu, w co akurat chyba nikt nie wątpi.

goodfiles26

pierwszy.

ocenił(a) film na 7
goodfiles26

Masz rację, że twórcy wyśmiewają chałturę jaką był folk w tych czasach. To ewidentne. Symboliczne jest dopiero pojawienie się pod koniec nowicjusza Boba Dylana, który odświeżył gatunek. A film nie był taki zły. Piosenki były złe.

Leszy2

a to dobre!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones