PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33075}

Co się zdarzyło Baby Jane?

What Ever Happened to Baby Jane?
8,0 12 413
ocen
8,0 10 1 12413
8,2 20
ocen krytyków
Co się zdarzyło Baby Jane
powrót do forum filmu Co się zdarzyło Baby Jane?

Mnie osobiście film lekko rozczarował, może miałem za duże wymagania co do niego. Owszem film jest naprawdę niezły, ale ocena 8/10 jest trochę zawyżona.
Blanche momentami zachowywała się nierozsądnie. Dlaczego, gdy Jane pojechała złożyć ogłoszenie w gazecie nie podczołgała się przez schody do telefonu na dole?
Mogła wtedy zadzwonić po pomoc. Owszem, mogła się bać, że nie da rady.
Tylko dlaczego gdy wróciła do swojego pokoju i zobaczyła przez okno sąsiadkę grzebiącą w kwiatkach w ogródku po prostu nie krzyknęła że potrzebuje pomocy?
Zamiast tego zaczęła się bawić w pisanie na maszynie listu do niej, przecież wiadomo było, że siostra za chwile może wrócić i że nawet jak zdąży napisać list to może go nie dorzucić do sąsiadki. Przecież rzucała lekkim papierem z którym wiatr może robić co chce.
Mimo pewnych niedociągnięć watro obejrzeć ten film, ode mnie 7/10.

ocenił(a) film na 8
bartu1986

Rozpisywaliśmy się o tych wszystkich mankamentach w temacie niżej ;) Wielu osobom ze mną włącznie się nie podobały te niedociągnięcia filmu. Może jakby założyć, że Blanche nie była zbyt bystrą kobietą to dałoby się przymknąć oko na jej emm no cóż głupotę.

bartu1986

Akurat w tej scenie krzyczała do niej, ale ze względu na wiek i osłabienie sąsiadka jej nie słyszała. Jak dla mnie też góra 7/10. Gra aktorska dobra, ale film się niesamowicie ciągnął (a akurat z ciężkimi filmami nie miewam problemu - ten mnie niestety znużył) + mimo wszystko zwrot nie był jakiś oszałamiający.
Pozwoliłem sobie odkopać :D

bartu1986

Strasznie naciągana ta fabuła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones